Azartiniai žaidimai internete

IT naujienos

Kai nebesiseka verslas, sunkus darbas neatneša norimų rezultatų, pradedame ieškoti kitų būdų kaip prasimanyti pinigų. Prisižiūrėję filmų ar prisiklausę gražių istorijų, kai žmonės žaisdami pokerį ar ruletę išlošia dideles pinigų sumas ir mes karts nuo karto pabandome išbandyti laimę ir išlošti lengvų pinigų. Tiesa, lengvi pinigai ne visada lengvai neateina. Žaidžiant azartinius žaidimus daug ką lemia sėkmė, tačiau ne viską.

Kas yra svarbiausia žaidžiant azartinius žaidimus? O gi nepasiduoti azartui, išlaikyti šaltą protą, nesistengti vienu kartu išlošti milijoną, o turėti savą lošimo strategiją, kuri būtų paremta didele tikimybe išlošti (pvz 50 ant 50).

Šiuo metu jau nemažai Lietuvos lošimų bendrovių sudaro galimybes internete žaisti azartinius žaidimus. Žaisti ir išlošti (pralošti). Tiesa, dauguma jų yra lažybų pobūdžio, o norintiems online žaisti pokerį ar ruletę, tenka ieškoti užsienietiškų tinklapių.

Užsienietiškų internetinio pokerio ar internetinės ruletės puslapių yra išties nemažai, tačiau ne visi jie atrodo patikimi. Todėl būtų naudinga (pradedantiems žaisti azartinius žaidimus internete), jei žmonės turintys patirties šioje lošimų srityje pasidalintų savo žiniomis šia tema (komentaruose).

e-lietuva.net

3 thoughts on “Azartiniai žaidimai internete

  1. naudokite patarimais pradzioje , o tik po to pradekit galvot apie losimus ar internete ar ne… galbut dar nesubrendote tam kad lostumete.

  2. yra daugybe lazybu puslapiu, man asmeniskai patinka triobetas, ten ne tik daug pasirinkimu ka losti, bet ir suteikiamos vienokios ar kitokios garantijos bei su pinigu ismokejimu nera priblemu iskile.

  3. Mano megstamiausia lazybu bendrove siuo metu yra Triobet. Manau kad ji patikima ir joje yra didelis azartiniu zaidimu pasirinkimas. Ko dar galima reikalaut is lazybu bendroves?:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *