Promet atstovybė Lietuvoje – Eurosafe

Verslo naujienos

Šių metų lapkričio mėnesį savo atstovybę Lietuvoje atidaro didžiausias Rytų Europoje seifų gamintojas „Promet“, kurio produkciją išskirtinėmis teisėmis pristatys kompanija „Eurosafe“. „Eurosafe“ sieks per ateinančius metus užimti 10 proc. Lietuvos seifų pardavimo rinkos.

„Mūsų vertinimu, Baltijos šalių seifų pardavimo apyvarta per metus sudaro apie 10 mln. eurų. Nors paskutiniaisiais metais sumažėjo seifų pardavimai įmonėms, auga individualių pirkėjų poreikiai, ypač iškilus bankinio sektoriaus nestabilumo problemoms. Tai sudaro sąlygas plėsti kompanijos veiklą Baltijos šalyse: kompanija per mūsų platintoją „Erosafe“ Latvijos rinkoje veikia jau nuo 2009 m. o nuo šiol – ir Lietuvoje“, – teigia seifų bei baldų iš metalo gamintojo „Promet“ direktoriaus pavaduotojas Kosta Hadzhiev.

Seifo kokybę užtikrina Europos saugumo sistemų asociacijos ESSA gaminiui suteikiamas europinis sertifikatas ECB-S. Didžioji dalis „Eurosafe“ pristatomų seifų pažymėti šio sertifikato ženklu. Seifai yra pagaminti Bulgarijoje veikiančioje „Promet“ gamykloje, naudojant vokiškas, suomiškas, japoniškas stakles, švedišką bei austrišką plieną, vokiškus bei amerikietiškus užraktus.

„Seifų tema – gana intymi ir todėl retai aptariama. Jeigu vienas ar kitas įmonės vadovas mielai pasigirs, kokio gamintojo automobilį jis vairuoja, tai tik retas kuris bus linkęs atvirauti, koks seifas stovi jo namuose, ir tuo labiau – ką jame saugo. Galbūt būtent dėl šios temos nepopuliarumo dažnas pirkėjas mažai težino, kaip tinkamai išsirinkti gerą seifą, o ne „metalinę dėžę“ – taip mes žargonu vadiname nekokybiškus gaminius, į kuriuos lengvai įsilaužtų net pradedantysis vagis“, – mintimis dalinosi Kosta Hadzhiev.
Renkantis seifą tiek įmonės reikmėms, tiek privačiais tikslais reikėtų įvertinti keletą aspektų. „Promet“ paskaičiavimu, seifo kaina turėtų sudaryti maždaug 3 – 5 proc. tame seife saugomų vertybių kainos. Be to, įsigijus europinio sertifikato ECB-S ženklu patvirtintos kokybės seifą, draudimo bendrovės lengviau suteikia draudimą. Paprastai seifai yra atsparūs arba įsilaužimams, arba ugniai, ir tik nedaugelis gamintojų gali pasiūlyti seifus, kurie būtų atsparūs ir įsilaužimams, ir ugniai, tad prieš įsigyjant seifą reikėtų įvertinti ir šiuos savo poreikius bei prioritetus.

Apie „Promet“:
Kompanija „Promet“ savo veiklą pradėjo 1991 m., šiuo metu jai priklauso 3 gamyklos: viena Sofijoje, Bulgarijoje, taip pat 2 gamyklos Rusijoje – Maskvoje bei Tuloje. Gamyboje dirba apie 500 darbuotojų, kompanijai atstovauja apie 2000 platintojų įvairiose pasaulio šalyse. 2010 m. kompanijos apyvarta sudarė 90 mln. USD.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *