Greitieji kreditai internetu

IT naujienos

Greitųjų kreditų teikimo paslaugos regis vis dar nepraranda populiarumo Lietuvoje, nes nuolat matome atsirandančių naujų “žaidėjų” šioje rinkoje. O galbūt už naujų internetinių domenų “slepiasi” tie patys savininkai ir siekdami atsiriekti kuo didesnę rinkos dalį sukuria naujų projektų ir įmonių.

Viena iš tokių paskolų rinkos lyderių ir toliau išlieka “UAB 4finance“, apie kurią mūsų tinklaraštyje nuomonę išsako internautai. Tenka pastebėti, jog nemažai neigiamų atsiliepimų, nors kita vertus dažniausiai nepasitenkinimas kyla iš tų žmonių pusės, kurie neėmė tų kreditų, tačiau turi už juos sumokėti (pvz tėvai, sutuoktiniai ir pnš). Jų nepastenkinimo pagrindinė priežastis ta, jog pernelyg lengvai (nesigilinant ar klientas mokus, ar ne) dalijamos šios paskolos.
Vėl gi, kita žmonių pusė kaip tik džiaugiasi, kad turi galimybę pasiskolinti greitai ir be jokių užstatų, laiduotojų ir panašiai. Tad vienos nuomonės šio klausimu vargu ar pavyks kada nors žmonėms atrasti.

Žinoma, šių greituosius kreditus išduodančių įmonių veiklą vienaip ar kitaip gali koreaguoti ir Lietuvos valdžia, išleisdama naujus ar pakeisdama esamus įstatymus, bet ji kol kas regis yra davusi nemažą laisvę šiuo klausimu. Kaip bus ateityje – pamatysime, o šiai dienai galime skolintis greitai ir lengvai, tiesa, už nemenkas palūkanas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *