Sving – naujas būdas atsiskaityti internetu

IT naujienos

svingLietuvos pirkėjai už internetu įsigytas prekes gali atsiskaityti nauju mokėjimo būdu. Šiuo metu 5-iose elektroninėse parduotuvėse veikiantis atsiskaitymo būdas „Sving“ suteikia galimybę prekę įsigyti įvedant tik vardą, pavardę ir pagrindinę kontaktinę informaciją, o už ją sumokėti per 2 savaites be jokių papildomų mokesčių.

Naujasis mokėjimo būdas siūlomas kaip alternatyva atsiskaitymui per el. bankininkystės portalus ar kreditinėmis kortelėmis. Šiuo metu jis veikia 5-iose el. parduotuvėse ir per artimiausią pusmetį parduotuvių skaičių planuojama išplėsti ir šį mokėjimo būdą įdiegti didžiojoje dalyje lietuviškų el. prekybos vietų.

„Nauju mokėjimo būdu siekiame supaprastinti pirkimą internetu, paversti jį lankstesniu ir saugesniu. Pirmojo pirkimo metu patvirtinus tapatybę, vėliau su „Sving“ nereikia prisiminti jokių bankinių slaptažodžių, kodų, ar kreditinės kortelės numerių – pakanka pagrindinės asmeninės informacijos. Tai pagreitina pirkimą, užtikrina didesnį saugumą. Be to, pirkėjas turi visišką laisvę pats pasirinkti, kada ir per kiek laiko sumokėti už jau įsigytą prekę“, – sako paslaugą sukūrusios bendrovės „MCB Finance“ direktorius Augustas Štaras.

Perkant su „Sving“ už prekę galima sumokėti per 2 savaites be jokių papildomų mokesčių. Pirkėjas sumoka tik prekės kainą ir jos pristatymo mokestį – tiek pat, kaip ir atsiskaitydamas kitais mokėjimo būdais.

Esant poreikiui, sumokėti galima ir vėliau nei per 14 dienų – tokiu atveju taikomos 2,49 proc. dydžio mėnesio palūkanos ir sąskaitos administravimo mokestis (17 Lt/mėn.). Pasirinkęs šį variantą, pirkėjas gali lanksčiai nuspręsti, kokiomis dalimis ir per kokį laikotarpį sumokėti visą pirkinio kainą.

Anot A. Štaro, be paprastumo ir lankstumo, „Sving“ suteikia ir kitų privalumų vartotojams. Pavyzdžiui, jei atkeliavusi prekė netinka ir pirkėjas ją nusprendžia grąžinti, nereikia „įšaldyti“ pinigų ir laukti, kol jie bus pervesti atgal į sąskaitą – paprastai tai gali užtrukti net iki mėnesio.

Perkančiųjų duomenų saugumą „MCB Finance“ užtikrina naudodama specialius technologinius sprendimus, kurie atitinka tarptautinius standartus. Be to, pirmojo pirkimo metu prašoma patvirtinti asmens tapatybę – pirkėjas turi atlikti 0,01 Lt dydžio pavedimą iš savo el. bankininkystės paskyros. Vėliau perkant pakanka tik pagrindinių asmens duomenų, kuriuos daugelis žino mintinai: vardo, pavardės, asmens kodo, adreso, telefono ir el.pašto.

„Artimiausiu metu ketiname supaprastinti ir dar labiau sutrumpinti pirkimo su „Sving“ procesą. Todėl dabar didžiausią dėmesį skiriame ne plėtrai, o mokėjimo būdo tobulinimui, atsižvelgiant į pirkėjų bei partnerių atsiliepimus.“ – pasakoja A. Štaras.

Naujuoju mokėjimo būdu gali naudotis visi Lietuvos piliečiai, kuriems yra 18 metų.

„Sving“ mokėjimo būdą sukūrusi „MCB Finance“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2007 m. Ši bendrovė Baltijos šalyse ir Suomijoje taip pat valdo prekės ženklą „Credit24“, su kuriuo teikia vartojimo finansavimo paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *