Sportlandas Sportsdirect “rankose”?

PrekybaVerslo naujienos

SportlandJungtinės Karalystės sporto prekių milžinė „Sports Direct International“ kompanija nusprendė įsigyti 60% „Sportland International Group“ įmonės akcijų. Ši bendrovė valdo didžiausią Baltijos šalyse sporto prekių parduotuvių tinklą „Sportland“.

Ši naujiena daugeliui buvo kiek netikėta, tačiau ne tiems, kurie žinojo Sportlando finansinę, situaciją. Kompanijos grynasis nuostolis pernai išaugo 56 procentais iki 2,101 mln. litų, todėl akivaizdu, kad bendrovė yra priversta ieškoti išeičių.

Sports Direct International (SIG) Baltijos šalyse valdo parduotuves „Sportland“, „Sportland Outlet“, „Timberland“, „O’Neill“, „Nike“ ir „Nike Outlet“ bei yra oficiali Nike kompanijos atstovė. Įmonė iš viso turi 80 parduotuvių, kurių bendras plotas yra 39.000 kv. metrai. SIG pajamos pernai sudarė 61,6 mln. dolerių, tačiau kaip matome, išlaidų turėjo daugiau. Sunku patikėti, kaip rinkos lyderė jau eilę metų sugeba važiuoti žemyn nuostolio prasme.

Įmonei Lietuvoje “Sportland LT” priklauso 22 parduotuvės. Ji valdo penkis prekybos tinklus – „Timberland“, „City Sport“, „Sportland“, „100 Sports“ ir „Sportland Outlet“. Per 2012 metus įmonės vidutinis darbuotojų skaičius išaugo iki 252, kai tuo metu užpernai buvo 246.

SIG 1995 metais įsteigė estai Are Altraja ir Anti Kalle, kurie iki šiol ir buvo kontrolinio akcijų paketo įmonėje akcininkai.

One thought on “Sportlandas Sportsdirect “rankose”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *