DELL kompiuteriai. Populiariausi nešiojami modeliai

PrekybaTechnologijos

dell kompiuteriaiDell kompiuteriai yra vieni populiariausių pasaulyje. Regis, ši tendencija tik kils. Kompanijos prezidentas Michael Dell savo organizacijos ateitį sieja su kompiuterių rinka. Ką aiškiai apibrėžė 2013 m. pranešimuose spaudai. Reikia atkreipti dėmesį, kad jų Android telefonas Dell Aero nesusilaukė plataus pripažinimo JAV mobiliųjų rinkoje. Todėl nešiojamieji Dell kompiuteriai nebus pamiršti, jų technologijos tik augs. Vartotojai gali tikėtis vis labiau išaugsiančių šių produktų galimybių. Šiame straipsnyje apžvelgsime du perkamiausius Dell kompiuterių modelius Lietuvos rinkoje.

DELL Inspiron 15

DELL Inspiron 15 (3521) juodas, Pentium 997 1.6Ghz, 15.6” (1366×768), Intel HD. 4GB, 500 GB, Linux.

Jeigu ieškote nebrangaus varianto kasdieniai veiklai, šis modelis kai tik Jums. Praktiška ir patogu, jei naršote internete, naudojatės Office paslaugomis, bendraujate su draugais socialiniuose tinkluose. Su šiomis užduotimis susidoros pažangus Intel procesorius. Kompiuteris našus, nes naudoja sparčiąją DDR3 tipo atmintinę.

Modelis turi pliusą, nes gali turėti integruotą ir atskirą grafikos posistemę, kuri padidina darbo su vaizdinės medžiagos efektyvumą.Stilingas dizainas pritaikytas mobilumui: korpuso dangtis su tekstūriniu paviršiumi, svoris tik 2,25 kg, storis su 4 celių baterija tik 2,53 cm.

Jūs patogumui modelyje integruotas standartinis Dell bevielis ryšys. Tai Jums suteiks galimybę netrukdomai dalintis nuotraukomis, muzika su savo artimaisiais. Susisiekimui su draugais pasitelksite 1.0 MP kamerą ir skaitmeninį mikrofoną. Su jais bendravimas taps pasiekiamas tiek mokykloje, tiek darbe ar prekybos vietose, kur jis bevielis ryšys.

Pramogoms pritaikytas 15,6 colių HD ekranas ir dvi stereo kolonėlės su integruota Waves Maxx Audio 4 technologija. Galėsite mėgautis filmais, video klipais. Yra HDMI jungtis, leisianti kompiuterį sujungti su televizoriumi. Kortelių skaitytuvas palaiko SD, SDHC, SDXC, MS, MS Pro, MSXC, MMC, MMC+ kortelių formatus. Jų pagalba suteiks galimybę perkelti duomenis iš telefono, skaitmeninės kameros ar mp3 grotuvo. Produkto kaina svyruoja nuo 1099-1199 litų.

DELL Inspiron 15R

DELL Inspiron 15R (5521) sidabrinis, i5-3317U 2.6Ghz, 15.6”(1366×768), Radeon HD 8730M-2GB, 8GB, 750 GB, Windows 8.

Šis modelis gali pasiūlyti Jums daugiau. Jis stilingas, plonas ir funkcionalus. Užtikrins ne tik greitą darbą, bet ir efektyvias pramogas. Kompiuteris turi 17 % lengvesn5 korpusą ir sveria 15 % mažiau (2,22 kg) už ankstesnius 15R modelius. Lyginant su ankstesniu modeliu, jis ne tik leidžia patogiai dirbti su darbo programomis ar žiūrėti filmus, bet ir geresnės galimybės žaidimų mėgėjams. Nes modelis turi stipresnė procesorių ir vaizdinę perspektyvą.
Lengvas ir ištvermingas modelis su 4 celių baterija tik 2,53 cm. Baterija – 40 Whr Lithium lon, laikys iki 4 valandų.

Jūsų pramogas užtikrins 15,6 colių HD ekranas, kurį pasitelkę mėgausitės filmais, klipais ar žaidimais. Kaip ir aukščiau aptartas modelis, šis turi panašią stereo kolonėlių integravimą, HDMI jungtį bei palaiko visas reikiamus kortelių skaitymo formatus.

Nemažas pliusas yra Dell bevielis ryšys 802.11 b/g/n užtikrins nesibaigiančią komunikaciją su artimaisiais ir dalintis norima medžiaga. Taip pat, yra Bluetooth 4.0 ryšio galimybė lengvam duomenų perkėlimui iš įvairių išorinių įrenginių. Kaip ir 15(3521), yra įmontuota 1.0 MP kamera ir skaitmeninis mikrofonas. Produkto kaina svyruoja tarp 2099-2199 litų.

Dell kompiuteriai ir informacija apie juos pasiekiami oficialiame Dell puslapyje ir atstovų Lietuvoje internetinėse parduotuvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *