Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S5 pasirodys sausį

Technologijos

Samsung Galaxy S5Naujausias Samsung kompanijos sudarytas veiklos planas bus vykdomas 2020 m. Jo šūkis „Įkvėpk, kurti ateitį“. Tikslas yra sukurti geresnį pasaulį ir kokybišką produkciją. Kitaip sakant, skatinti būti kūrybingiems. Aptarsime vieną iš žingsnių, tai bus naujas išmanusis telefonas Samsung Galaxy S5.

Šio modelio dar teks šiek tiek palaukti Samsung fanams. Preliminari išleidimo data – ne anksčiau 2014 m. sausio mėnesio. Informacija skelbiama Korėjos žiniasklaidoje patvirtina šiuos duomenis. Žinoma, pirkėjai turės palaukti dar ilgiau. Modelis į pardavimų rinką išeis anksčiausiai vasarį. Gali būti numatyta ir vėlesnė data. Galaxy S5 turėtų būti neeilinis išmanusis telefonas, teigiama įvairiuose informacijos šaltiniuose. Puikus telefonas mobiliųjų telefonų pramonei. Kaip bus pamatysime atėjus laikui.

Kodėl išmanusis telefonas Samsung taip gerai vertinamas? Reikia aptarti jo svarbiausius parametrus. Išmanusis Galaxy S5 turės aštuonių branduolių 64 bitų procesorių Exynos 5430. Stiprus variantas sklandžiai darbui. Laisvalaikio praleidimas ir jo įamžinimas taps paprastesnis, turint 16 megapikselių kamerą su vaizdų optinio stabilizavimo funkcija ir galimybe fotografuoti net ir esant prastam apšvietimui. Bus ir biometrinis daviklis, lesiantis slaptažodžius pakeisti pirštų atspaudų vaizdais.

Norint būti konkurencingiems didžiulėje išmaniųjų telefonų pramonėje, turi atlikti savo namų darbus. Samsung kompanija ryžtingai tai vykdo ir galima tikėtis, kad sausį pasaulį išvysiantis modelis neapvils vartotojo.
Pristatymas vartotojui

Žinoma, kol dar tiksli data nežinoma, būtina vystyti reklamą. Modelis turi būti žinomas galimam klientui. Šito Samsung kompanija nepamiršta. Jeigu telefonas turėtų pasirodys tik vasarį, gamintojas išpeš daugiau naudos. Kodėl?
Sausio mėnuo yra tradicinio renginio – parodos CES, laikas. Elektronikos naujovių pristatymo erdvė. Ši vieta tampa geru įrankiu pristatyti savo perspektyvas technologijų srityje. Taigi, daugybę naujienų iš pasaulio elektronikos pramonės pasiekia visų mūsų akis ir ausis. Nešiojami kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kita, t. y. visa, kas pateikiama naujausia ir moderniausia CES metu.

Reiktų pastebėti, kad Samsung gali turėti ir kitų planų. Jų strategija niekada neapsilenkia su detaliu reklamos planavimu ir vykdymu. Anksčiau būdavo specialūs renginiai savom naujienoms pristatyti. Neatmestina galimybė ir tuo metu gausite papildomą platesnį pristatymą. Korėjiečių elektronikos milžinas turėtų pasinaudoti šia proga ir sukurti palankesnę terpę pardavimams.

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S5 bus tobulas modelis, jei tokių būna, kai taip greitai kinta technologijos. Tai turėtų būti programinės ir techninės įrangos patrauklus derinys. Telieka sulaukti ir patiems išbandyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *