“Sportsdirect” pradeda realius plėtros žingsnius Lietuvoje

Internetiniai projektaiPrekybaVerslo naujienos

sportsdirect

Apie tai, jog “Sportsdirect” kompanija įsigijo didžiausią sportinės avalynės ir aprangos parduotuvių tinklą “Sportland” jau rašėme prieš porą metų. Prabėgus šiam laikotarpiui jau pasimatė ir pirmieji realūs “Sports Direct International” įmonės veiksmai Lietuvoje.

Visų pirma, “Sports direct international” pradėjo aktyviai ieškoti naujų darbuotojų mūsų šalyje. Panašu, jog didžiuosiuose miestuose atsidarys prekių atsiėmimų punktai. Pirkėjai galės atsiimti prekes, užsakytas iš “Sportsdirect.com” internetinės parduotuvės. Taip pat tikėtina, kad ir vietoje bus galima įsigyti tam tikros produkcijos. Tie, kas apsipirkinėja šiame sporto prekių puslapyje žino, kad parduotuvė yra orientuota į išpardavimus bei šiek tiek pigesnes prekes, negu tos, kuriuos parduodamos “Sportlande”. Todėl akivaizdu, kad šių veiksmų tikslas yra apimti dar didesnę rinką Lietuvoje ir išstumti mažesniuosius “žaidėjus” iš šios pardavimų srities. Panašu, kad “Sportsdirect.com” gali tapti vienvaldžiu monopoliu Lietuvoje.

“Sporstdirect” įmonės strategija tampa gan aiški. Sportlandas sieks ir toliau išlaikyti lyderio pozicijas realių sporto avalynės ir aprangos rinkoje, o internetinė platforma “Sportsdirect” siekti efektyviai konkurti su Lietuvos šios srities internetinėmis parduotuvėmis. Konkurentų nėra daug, tačiau keletas iš jų jau yra gan tvirtai įleidę savo šaknis. Ypatingai stiprios tos, kurios prekiauja Nike, Adidas bėgimo, krepšinio bateliais. Būtent šios dvi sporto šakos yra neabejotinai populiariausios Lietuvoje.

Taip pat ganėtinai populiarios yra ir nedidelės sportinių rūbų bei batų išparduotuvės. Vadinamieji outletai. Todėl tikėtina, kad būtent nuo šių įmonių pirmiausiai klientus nuvilios “Sportsdirect.com”. Žinoma, klausimas ar to užteks, kad “Sports direct international” įmonė Lietuvoje sugabėtų uždirbti pelną. Kodėl? Todėl, kad “Sportland” parduotuvių tinklas jau eilę metų patiria pakankamai didelį nuostolį. Žinoma, galbūt naujieji “Sportland” savininkai sugebės optimizuoti realių parduotuvių veiklą ir jos pradės dirbti pelningai arba bent jau patirs mažesnes išlaidas negu iki šiol.

Taigi, belieka laukti pirmųjų “Sportsdirect” milžinės parduotuvių atidarymo bei marketingo, viešųjų ryšių akcijų požymių. Bus galimybė paanalizuoti, kaip dirba tarptautinio lygio e-rinkodaros specialistai mūsų šalyje. Tuo pačiu bus galima stebėti, kaip į sporto prekių giganto pasirodymą reaguos konkurentai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *