Prekyba Amazon.com – pasidalinkite atsiliepimais

Internetiniai projektaiPrekyba

Jau kuris laikas svarstome išbandyti prekybą per amazon.com platformą. Teko girdėti komentarų, jog per Amazon prekybos sistemą, galima parduoti daugiau negu per ebay. Visgi, užėjus į jų puslapį užsiregistruoti kilo daug klausimų ir būtų labai aktualu jeigu kas nors išbandžiusių šį portalą galėtų pasidalinti savo atsiliepimais.

Registracija Amazon.com pasirodė nesudėtinga. Pasirinkome pardavėjo statusą ir užpildėm visą reikiamą informaciją. Vienintelis klaustukas ties kuriuo užkliuvome tai mokesčių mokėtojo kodas (Tax). Mūsų įmonė yra ne PVM mokėtojai todėl iškilo dilema ar apskritai mes galime vykdyti prekybą per Amazon.

Taip pat klausimas kyla ir dėl prekių siuntimo. Ar yra galimybė jas siųsti iš savo adreso Lietuvoje ar reikia jas pirmiau nusiųsti į Amazon.com atstovybę Europoje, o gal netgi JAV? Kažką apie tai teko girdėti, bet ne turime tikslios informacijos, todėl būtų labai naudingi komentarai šia tema. Amazone labai rūpinasi, kad klientai gautų būtent tai ką užsakė, todėl pardavimų procesą stengiasi kontroliuoti kuo įmanoma labiau.

Dar aktualus aišku ir mokesčių dydis nuo parduotos prekės sumos. Pavyzdžiui šis mokestis ebay sistemoje yra pakankamai didelis. Siekia daugiau nei 10 procentų. Bei kokiu būdu pinigai už parduotas prekes pasiekia pardavėją? Kaip suprantame atsiskaitymus per paypal atlieka tik ebay, o Amazon pinigus perveda tiesiai į įmonės sąskaitą.

Taigi, elektroninis verslas, o tiksliau prekyba Lietuvoje darosi vis sudėtingesnė, nes konkurencija tik auga, o rinka mažėja. Emigracija vis dar vyksta pakankamai dideliais tempas, todėl būtina ieškoti naujų pasaulinių rinkų, kad būtų galima ne tik egzistuoti, bet ir uždirbti, augti. Panašu, kad tokie tarptautiniai internetiniai projektai, kaip Amazon.com gali tuom efektyviai pasitarnauti. Tik reikia susirinkti visą reikiamą informaciją, todėl labai prašome pasidalinti savo patirtimi bei palikti atsiliepimą šio pranešimo komentarų skiltyje.

Beje įdomus faktas tas, jog Amazone kompanija pirmoji pradėjo pristatinėti prekes dronų pagalba. Trumpas video klipas apie tai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *