Siuntos į Angliją turinys: daiktai, kurių negalima siųsti

Paslaugos

Lietuva-Anglija kryptis – dažna. Nemaža dalis emigravusių lietuvių naują gyvenimą pradėjo būtent saloje, kuri priėmusi rytų europiečius padėjo įsitvirtinti ir salą priimti kaip savo naujus namus. Suprantama, kad tėvynės ilgesys kankina net ir tuos, kurie išvyko su dideliu entuziazmu. Išeitys, galinčios padėti palaikyti artimus santykius su Lietuvoje likusiais artimaisiais – siuntos į Londoną, bendravimas internetu, reguliarūs vienų pas kitus vizitai.

Bendravimas – svarbus, tačiau gauti paketą, kuriame yra lietuviška duona – kažkas stebuklingo. Ne veltui siuntų pervežėjai tikina, jog Lietuva-Anglija kryptis – ypač populiari. Tiesa, kad ir kaip išsamiai siuntų pervežėjai aprašo galimą turinį, visgi, žmonės vis dar bando siųsti daiktus, kurių negalima. To rezultatas – siunta nepasiekia gavėjo, dažnai lieka siuntėjo rankose. Kad taip nenutiktų būtina susipažinti su galimu siuntos turiniu.

Vis dar stebina nesupratingumas

Siuntų pervežimo paslaugas teikiančios įmonės dažnai stebisi siuntų turiniu, kadangi žmonės trokšta, kad būtų pervežti labai  nestandartiniai daiktai. Daugelis ne tik neatitinka siuntos reikalavimų, tačiau taip pat yra nelegalūs. Pavyzdžiui, narkotinės ir psichotropinės medžiagos. Pasitaiko atvejų, kai tikimasi, kad siuntos pervežėjas sėkmingai padės pervežti ir nelegalias medžiagas. Deja, tokie atvejai yra neįmanomi ir susižinoję apie siuntos turinį pervežėjai visada informuoja pareigūnus.

Pasitaiko atvejų, kai prašoma pervežti sprogstamąsias medžiagas, šaudmenis, ginklus… Lietuvoje nėra tokios siuntų pervežimo įmonės, kuri prisiimtų atsakomybę dėl tokio pobūdžio daiktų pervežimo. Ypač dėmesį reikėtų atkreipti tiems, kurie mėgsta siuntoje supakuoti vaistus. Svarbu nepamiršti, kad ne visus preparatus galima vežti į Angliją, kai kurie reikalauja recepto.

Augalų bei gyvūnų pervežimas

Besikrausiantys iš vienos šalies į kitą taip pat labai dažnai domisi ir augalų bei gyvūnų pervežimo galimybėmis. Floros pervežimas – paprastesnis ir nors kelionė iki Anglijos trunka kelias dienas, tačiau augalai dažninusiai sėkmingai jas pergyvena ir siunta puikiai išsilaikiusi pasiekia gavėją. Štai gyvūnai reikalauja kur kas daugiau dėmesio ir didesnio vairuotojo atsidavimo. Toli gražu ne visos siuntas gabenančios įmonės yra pasiruošusios pervežti gyvūnus į Angliją. Jeigu reikia šios paslaugos – būtina ieškoti ir tam tikros įmonės, kuri prisiima atsakomybę už gyvūną. Jeigu pervežėjas šios paslaugos neteikia – gyvūnas griežtai negali būti pakuojamas kartu su siunta. Už tai galima užsitraukti baudžiamąją atsakomybę!

Specialūs leidimai ir siuntos į Angliją

Tai, kas Lietuvoje yra priimtina kaip norma – Anglijoje gali būti draudžiama. Tai gali būti gyvūnai, tam tikri vaistai, galiausiai, brangiojo metalo gaminiai, kurie reikalauja leidimo arba įrodymo, kad daiktas yra konkretaus žmogaus. Pakuodami siuntas kartu turėtumėte pateikti ir leidimus. Siuntos gabenimo metu iškilus problemoms – jos gali būti gana greitai išsprendžiamos, jeigu dokumentai bus kartu su siunta. Pasidarykite kopiją ir įdėkite ją kartu su siunčiamais daiktais.

Nepamirškite, kad siuntų pervežėjęs visada turi teisę atsisakyti siuntą priimti. Lygiai taip pat jis, esant poreikiui, visada gali patikrinti siuntos turinį ir jeigu joje bus neleistinų daiktų – priklausomai nuo pažeidimo siuntos savininkas gali gauti baudą arba net užsitraukti baudžiamąją atsakomybę. Taigi, žinojimas šiuo atveju gali padėti išvengti problemų ir užsitikrinti, kad mylimas žmogus Londone gaus siuntą ir ji bus pristatyta iki pat namų durų jam patogiausia metu.

Siuntos į Londoną – ideali komunikacijos forma, kuri padeda palaikyti tarpusavio ryšius su mylimais žmonėmis!

One thought on “Siuntos į Angliją turinys: daiktai, kurių negalima siųsti

  1. Sveiki. Ar is Lietuvos galima siuntu pagalba I Anglija siusti cigaretes (Malboro gold) jei taip..kiek galima ( siunta 30kg tase) Aciu uz atsakyma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *