Verslo nišos Lietuvoje

Verslo naujienos

Nors Lietuvoje gilėja ekonominė krizė ir toliau traukiasi vidaus rinka, tačiau vis dar atsiranda aktyvių, verslių žmonių norinčių kurti savo verslą.

Padirbėjus svetur, užsidirbus šiokį tokį pradinį kapitalą ir grįžus į Lietuvą norisi pradėti veiklą savoj gimtinėj. Ir tuomet iškyla klausimas – kokį verslą kurti? Neturint milijoninių investicijų, o turint tik 20 000 – 50 000 litų. Nors tai ir nėra didelė pinigų suma (vertinant verslo mastais), tačiau pradedančiam verslininkui nesinorėtų juos investuoti į nepelningą ar pasmerktą žlugti verslą.

Nors Lietuvos verslo ekspertai dažnai pabrėžia, jog Lietuvoje yra daug laisvų verslo nišų, tačiau dažniausiai jos yra susijusios su masine gamyba ir milijoninėmis investicijomis, kurių sąžiningai dirbantis žmogus, pradedantis savo verslą, tikrai neturi.

Dėl šių priežasčių kviečiame visus prisijungti prie šios diskusijos ir išsakyti (komentaruose), kokias matote verslo nišas šiuo metu Lietuvoje. Nors yra sakoma, kad žvejys gerų vietų neišduoda, tačiau juk vienas žmogus (verslininkas) ne viską gali apimti ir ne į visas verslo šakas investuoti, todėl patardami kitam tik stiprinsite verslo sritį Lietuvoje ir pagyvinsite vidaus ekonomiką, o tuomet jau naudos bus visiems.

e-lietuva.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *