Paslaugos internete

IT naujienos

Prieš kelis metus Lietuvą ir Pasaulį užklupusi ekonominė krizė privertė įmonių vadovus racionaliau skirstyti veiklos išlaidas. Siekdami optimizuoti įmonės veiklą, vadovai vis dažniau atsigręžia į internetą, elektroninių paslaugų galimybes. Vis daugiau Lietuvos įmonių sudaro galimybes savo klientams užsakyti paslaugą ar atsiskaityti už paslaugą internetu.

Apsidrausti namą, automobilį, nusipirkti įvairių prekių, pasirašyti paslaugų sutartis ir už jas atsiskaityti dabar galite neišeidami iš namų, tiesiog prisijungę prie interneto. Žinoma, šitoms procedūroms atlikti reikia turėti prieigą ir prie savo elektroninės bankininkystės, tačiau jau didžioji dalis Lietuvos interneto vartotojų šia galimybe naudojasi.

Vis dažniau užsimenama ir apie balsavimo galimybes internetu, tačiau šias galimybes stabdo mūsų politikų neryžtingumas ir inovatyvumo stoka. Toks variantas sutaupytų nemažą dalį biudžetų pinigų, skiriamų rinkimams organizuoti, o ir balsų skaičiavimas būtų kur kas operatyvesnis ir tikslesnis.

O kokias jūs žinote elektronines paslaugas internete ir kokiomis naudojatės?

e-Lietuva.net

3 thoughts on “Paslaugos internete

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *