VCUP į pramogų erdvę investuoja 0,8 mln. Lt

Verslo naujienos

Daugiau kaip 4 mln. lankytojų kasmet sulaukianti Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė šventinį sezoną pasitinka atverdama naują pramogų ir kultūros zoną. Šiuo metu intensyviai puošiama ir paskutinių interjero dizainerių potėpių dailinama 5-ojo aukšto erdvė pirmųjų lankytojų lauks jau šį penktadienį. Vartus į pasakų, stebuklų ir dovanų miesto šalį atvers šventinis koncertas, kuriame skambės Rūtos Ščiogolevaitės ir Elvino Dandelio duetas, susižavėjimo šūksnių sulauks ledo skulptūrų ir milžiniškų burbulų pūtimo šou, iliuzionisto ir linksmųjų personažų pasirodymas.

Pasak 37 metus veikiančios Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės (VCUP) generalinės direktorės Onos Nevinskienės, penktame prekybos centro aukšte atsiradusi pramogų erdvė buvo kuriama kultūrinio gyvenimo išsiilgusiems vilniečiams ir miesto svečiams.

„Norime sukurti erdvę, kurioje malonu būtų lankytis ir greta VCUP dirbantiems biurų darbuotojams, ir šeimoms su mažais vaikais. Todėl vidudienį ir vakarais čia skambės gyva fortepijono muzika, kurią girdės aplinkiniuose restoranuose ir kavinėse pietaujantys, vakarieniaujantys ar kavos puodelio užsukę lankytojai. Darbo dienomis ir savaitgaliais rengiame programas šeimoms: rankdarbiais besidomintiems, kuriantiems ir judriems vaikučiams pasiūlysime įdomių užsiėmimų, eksponuosime parodas. Kultūra alsuojantiems lankytojams suteiksime išskirtinę progą dalyvauti poezijos skaitymo, teatro, šokių vakaruose“, – sako O. Nevinskienė.

Žinomo architekto Leonido Merkino suprojektuota VCUP pramogų erdvė išsiskiria įdomia konstrukcija ir interjero sprendimais: jaukią, šiltą šviesą skleidžiantys išskirtinio dydžio „Barissol“ šviestuvai ir netikėta lubų konstrukcija kuria atpalaiduojančią ir maloniai nuteikiančią atmosferą. Atsinaujinusios parduotuvės, restoranai ir kavinės apsups centre išdidžiai stovinį fortepijoną – tapsiantį prekybos centro kultūros, laisvalaikio ir meno simboliu.
Į naująją pramogų erdvę universalinės parduotuvės valdytojai investavo 800 tūkst. Lt. Kasdien VCUP apsilanko apie 12 tūkst. pirkėjų.

Nuotraukoje: Žinomo architekto Leonido Merkino suprojektuotos VCUP pramogų erdvės vizualizacija.

INFORMACIJA ŽINIASKLAIDAI
Šventinis VCUP pramogų erdvės atidarymo renginys prasidės gruodžio 2 d. (penktadienį), 18 val., 5-ame centrinės universalinės parduotuvės aukšte.
Spaudos konferencija vyks gruodžio 2 d., 17.30 val., 5-ame VCUP aukšte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *