Būsimiesiems specialistams – naujausios technologijos

IT naujienosTechnologijos

Ne tik aukštosioms mokykloms rūpi, kad į transporto sektorių įsiliejantys jaunieji specialistai būtų tinkamai pasirengę šiandienos iššūkiams. Atsakomybės nesišalina ir rimti transporto rinkos dalyviai, kurie gerai jaučia sektoriaus pulsą, išmano problematiką ir patys betarpiškai prisideda prie pažangių technologijų diegimo.

Būtent su šia misija – būsimiesiems specialistams pristatyti naujausias technologijas, atskleisti transporto rinkos praktinius aspektus bei perspektyvas – TimoCom rinkodaros vadovas Baltijos šalims Denisas Pašala kovo mėnesį lankėsi kai kuriose Lietuvos jaunųjų specialistų rengimo kalvėse. Viena jų – senas tradicijas turintis Vilniaus Gedimino technikos universitetas, kurio Transporto inžinerijos fakultete studijuoja net 1,7 tūkst. studentų. Gerą vardą tarp darbdavių spėjo išsikariauti veržliai išaugusi Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, kurios Vadybos fakultete jaunuoliams, be kitų, siūloma transporto vadybos studijų programa. Šiaulių valstybinėje kolegijoje transporto specialistai rengiami Verslo ir technologijų fakultete, Transporto inžinerijos katedroje.

TimoCom atstovas aplankytose aukštosiose mokyklose apžvelgė Europos transporto ir krovinių rinką, pristatė transporto biržos galimybes, pateikė praktinių vežėjų ir krovinių siuntėjų tarpusavio santykių pavyzdžių. Susidomėję klausėsi ne tik studentai, bet ir dėstytojai. Pasipylė klausimai apie TimoCom programas. Domino įvairios detalės, kaip realiai veikia krovinių ir transporto birža “TC Truck&Cargo”, pervežimo konkursų skelbimo programa “TC eBid”.

Visoms trims transporto srities specialistų rengimo įstaigoms buvo suteikta nemokama prieiga prie programų. Jas įvaldę jaunieji specialistai darbdaviui taps daug patrauklesni, palyginti su kitais darbo rinkos dalyviais įgis pranašumą.

TimoCom krovinių ir transporto birža daugeliui Lietuvos transporto ekspedicijos įmonių jau tapo kasdieniu pagalbininku. TC Truck&Cargo® vartotoja yra beveik kiekviena Europos transporto sektoriaus įmonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *