Google Analytics pasiūlymas: 150 LTL vertės nemokamos Google AdWords reklamos

IT naujienos

Google kompanija “Google Analytics” vartotojams “įteikė” dovanėlę – 150 LTL vertės nemokamos Google AdWords reklamos. Nusprendėme tokio pasiūlymo neatsisakyti ir išbandyti Google AdWords sistemą. Reklamavome vieną iš mūsų tinklo informacinių tinklaraščių apie stovyklas.

Tą sumą-dovanėlę AdWords sistema “suvalgė” pakankamai greitai. Vieno paspaudimo kaina gavosi 110cnt. Tuo tarpu mes iš vieno paspaudimo (tos pačios tematikos raktažodžių) uždirbame apie 20cnt. Skirtumas nemažas.

One thought on “Google Analytics pasiūlymas: 150 LTL vertės nemokamos Google AdWords reklamos

  1. Subjektyvus dalykas yra Jūsų nurodyta kaina. Viena, reiktų patikslinti ar turite omenyje 1,10 Lt. Antra, paspaudimo kaina labai priklauso nuo raktažodžio, reklaminio skelbimo turinio ir tinklalapio kur nukreipiamas lankytojas turinio. Kuo labiau turinys susijęs su raktažodžiais tuo mažesnė kaina. Reikia nepamiršti, kad ji priklauso ir nuo konkurencijos. Tokia paspaudimo kaina greičiausiai buvo dėl netinkamai sudarytos reklaminės kampanijos. Dažniausiai, tvarkingai rengiamų reklaminių kampanijų paspaudimo kainos svyruoja nuo 0,10 – 0,35 Lt ribose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *