Microsoft pristatė atnaujintą biuro programų rinkinį Office

IT naujienosTechnologijos

„Microsoft“ pristatė atnaujintą biuro programų rinkinį „Office“ vartotojų peržiūrai. Naujasis „Office“ leidimas geriau pritaikytas darbui su lietumui jautriais prietaisais, taip pat jis turi integruotas socialinių tinklų funkcijas, o dokumentai ir kiti „Office“ nustatymai automatiškai saugomi „SkyDrive“ debesijos saugykloje.

„Su naujuoju „Office“ tiek verslo, tiek namų vartotojai gali dirbti kur kas produktyviau ir lanksčiau. Šį vartotojų peržiūrai skirtą „Office“ leidimą jau galima vadinti pilnaverte „debesijos“ paslauga, o su „Windows 8“ pristatymu atsiskleis jos pilnas funkcionalumas,“ – sakė „Microsoft“ generalinis direktorius Styvas Balmeris (Steve Ballmer).

Geriausias „Office“ suderinamumas – su „Windows 8“

Naująjį „Office“ paleidus planšetiniame kompiuteryje dokumentus peržiūrėti arba sklaidyti lapus galima pirštų brūkštelėjimu. Priartinti ar atitolinti dokumentą naujajame „Office“ galima suglaudžiant arba išskleidžiant pirštus ant ekrano. Naudodamiesi lietimo plunksna su naujuoju „Office“ vartotojai gali ranka rašyti elektroninius laiškus, kurie vėliau bus paverčiami spausdintu tekstu. Ta pačia plunksna galima ranka taisyti klaidas ir pasižymėti svarbiausias vietas dokumentuose.

Vartotojų peržiūrai skirtame leidime įdiegtos ir pirmosios „Office“ programos, sukurtos išskirtinai planšetiniams kompiuteriams su „Windows 8“. Naujosiomis „OneNote“ ir „Lync“ versijomis patogiausia naudotis pirštų judesiais, tam net sukurti specialūs programų meniu. Naujasis „Office“ („Office Home“ ir „Student 2013“ versijos) bus diegiamas visuose „Windows 8“ įrenginiuose su ARM technologija, taip pat ir planšetiniuose kompiuteriuose „Microsoft Surface“.

Dokumentai tampa prieinami visur, iš bet kokio įrenginio

Naudojantis naujuoju „Office“ visi dokumentai iškart yra išsaugomi debesijos saugykloje „SkyDrive“ ir tampa prienami planšetiniame ar asmeniniame kompiuteriuose bei išmaniajame telefone. Vartotojams suteikiama galimybė juos redaguoti atsijungus nuo interneto, o prisijungus pakartotinai visi padaryti pakeitimai išsaugomi ir „debesyje“. Su išsaugotais dokumentais naujasis „Office“ taip pat įsimena ir vartotojo nustatymus. Tokiu būdu vartotojų dažniausiai naudojami dokumentai, jų šablonai ar kalbos nustatymai visada išlieka tokie patys visuose „Windows“ įrenginiuose.

Užsiprenumeravusieji naująjį „Office“ kaip debesijos paslaugą gaus naujausius programinius atnaujinimus, 60 „Skype“ pokalbių minučių kas mėnesį, skambinant į mobiliuosius telefonus, ir papildomos vietos „SkyDrive“ saugykloje (20 GB). Apjungus „Skype“ kontaktus su kontaktais verslo komunikacijos programoje „Lync“, bus galima skambinti ar susirašinėti su bet kuriuo „Skype“ kontaktu tiesiai iš „Lync“.

Į „Office“ integruotos socialinių tinklų funkcijos

Be populiariausių socialinių tinklų naujajame „Office“ yra integruotos ir verslo socialinio tinklo „Yammer“ funkcijos. Socialinis tinklas yra integruotas į „SharePoint“ programą, su kuria įmonės darbuotojai gali kartu peržiūrėti nuotraukas, vaizdo įrašus, „Office“ dokumentus. Taip pat į naująjį „Office“ įdiegta ir kontaktų kortelė, kuri „Office“ aplinkoje leidžia matyti asmenų kontaktinę informaciją ir veiklas „Facebook“ ar „LinkedIn“ socialiniuose tinkluose.

Naujasis „Office“ taip pat papildė tradicinių programų „OneNote“, „Word“ ir „PowerPoint“ funkcionalumą. „OneNote 2013“ pastabas dokumentuose siūlo rašyti vartotojui patogiausiu būdu klaviatūra, ar lietimo plunksna, ar tiesiog prisilietimu. Dokumentų kūrimo variklis „Word 2013“ turi naują skaitymo funkciją, kuri automatiškai pritaiko dokumento mastelį prie prietaiso ekrano dydžio, leidžia dokumente rodyti vaizdo įrašus, prisilietimu sklaidyti dokumento puslapius.

Naujasis „PowerPoint 2013“ atskirame ekrane pristatančiajam rodo skaidrę, kurią mato žiūrovai, keletą ateinančių skaidrių, prezentacijos laiką ir asmeninius užrašus. Pristatymo metu su lietimo plunksna ar pirštų prisilietimais pranešėjas gali priartinti ir pažymėti skaidres.

Naujosios „Office“ programos ir „Office 365“ vartotojams

Naujausios „Office“ programos „Word 2013“, „Excel 2013“, „PowerPoint 2013“, „OneNote 2013“, „Outlook 2013“, „Publisher 2013“ ir „Access 2013“ bus prieinamos ir „Office 365“ prenumeratoriams. Visi užsisakiusieji „Office 365“ turės teises ateities atnaujinimams ir naudojimo teises penkiuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Namų vartotojams bus siūloma „Office 365 Home Premium“, kuri suteiks 20 GB papildomos vietos „SkyDrive“ talpykloje ir 60 nemokamų „Skype“ pokalbių minučių per mėnesį. Vidutinio dydžio bendrovėms bus siūloma „Office 365 Small Business Premium“ su verslo klasės el. pašto tarnyba, bendrais kalendoriais, svetainių kūrimo įrankiais ir aukštos kokybės vaizdo konferencijų funkcija. Didžiosioms verslo bendrovėms bus skirtas „Office 365 ProPlus“ rinkinys, kuriame bus papildomų funkcijų dokumentų valdymui debesyje.

Daugiau informacijos apie naująjį „Microsoft Office“ leidimą galima rasti čia.
Vartotojų peržiūrai skirtą „Office“ galima parsisiųsti iš čia.

Apie „Microsoft“:

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB „Microsoft Lietuva“, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. „Microsoft Lietuva“ taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu „Langas į ateitį“ bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *