“Viena Sąskaita” pristato naują paslaugą – Sąskaitų draudimą

IT naujienos

Susidūrusieji su šeimos nario netektimi neretai yra priversti ištverti ne tik sielvartą, bet ir rimtus finansinius išbandymus. Atsiskaitymo už periodinius mokėjimus sistemą valdanti bendrovė „Viena sąskaita“, bendradarbiaudama su pasauline gyvybės draudimo kompanija „MetLife“, pristato naują paslaugą. Bendrovės klientams suteikiama galimybė apsidrausti – nelaimingo atsitikimo metu, jeigu klientas žūtų arba fiziškai prarastų galimybę užsidirbti, ištisus metus jo sąskaitas apmokėtų „Sąskaitų apmokėjimo apsauga“.

Užsisakiusiems šią paslaugą neteks baimintis, kad dėl nelaimingo atsitikimo praradus darbingumą ar netekus šeimos maitintojo, šeima įsiskolins už komunalinius būsto patarnavimus ir kitus periodinius mokėjimus. „Sąskaitų apmokėjimo apsauga“ – papildoma finansinė parama klientams ir jų šeimoms, susidūrusioms su rimtomis nelaimingo atsitikimo sukeltomis pasekmėmis.

„Ši paslauga – naujovė šalyje, ji teikiama tik „Vienos sąskaitos“ klientams. Esame suskaičiavę, kad vidutinė apmokama sąskaita sudaro net 30 % vidutinio darbo užmokesčio, todėl nusprendėme savo klientams pasiūlyti paprastą būdą apsisaugoti nuo galimų didelių bėdų. Klientai, apsidrausdami dėl galimo nemokumo, per mėnesį moka kelis litus ir gali jaustis ramesni dėl finansinės ateities“, – teigia bendrovės „Viena sąskaita“ generalinis direktorius Darius Kriukas.

Sąskaitų už komunalines paslaugas apmokėjimo apsauga suteikia galimybė įvykus nelaimei gauti 3 600, 6 000 ar 12 000 Lt išmokos suma, kurią klientas ar jo šeima galės skirti kasmėnesinių sąskaitų apmokėjimui. Mėnesinis „Vienos sąskaitos“ apmokėjimo apsaugos mokestis atitinkamai yra 3, 5 ar 10 Lt. Mokestį klientas gali pasirinkti atsižvelgdamas į savo sąskaitų vidurkį. Šią paslaugą gali užsisakyti bet kuris 18-70 metų amžiaus „Vienos sąskaitos“ klientas. Paslaugą galima užsisakyti interneto puslapyje www.vienasaskaita.lt.

Per atsiskaitymo sistemą „Viena sąskaita“ šiuo metu galima apmokėti daugiau kaip 200 įvairių komunalinių, ryšio ir kitų paslaugų bendrovių periodines sąskaitas. Modernia mokėjimo sistema Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose jau naudojasi daugiau kaip 54 000 namų ūkių. „Vienos sąskaitos“ sistema surenka vienam būstui siunčiamas sąskaitas į vieną ir pateikia jas elektroninėje arba popierinėje formoje, todėl gyventojai visus mokesčius gali sumokėti vienu pavedimu. „Viena sąskaita“ siekia supaprastinti Jūsų sąskaitų apmokėjimą įvairiose gyvenimo situacijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *