Pinigų pervedimas iš Paypal

IT naujienos

Pradėjome bendradarbiauti su viena užsienio media agentūra ir teikti jai straipsnių talpinimo tinklaraščiuose paslaugą. Jie pasiūlė už paslaugas atsiskaityti per paypal sistemą, kurią sėkmingai aktyvavome su Swedbank MasterCard kortele, tačiau vėliau paaiškėjo, jog iš šios kortelės galima tik pervesti pinigus į paypal sistemą, o pervedimui iš paypal į sąskaitą ši kortelė netinka.

Pervedimui iš paypal į Lietuvos sąskaitą reikalinga kreditinė kortelė su Visa logo. Kreipėmės į Swedbank ir paaiškėjo, jog norint gauti tokią kortelę Swedbank banke klientas turėtų gauti pastovias, oficialias pajamas, kurios vertinamos 6 mėnesių laikotarpyje ir turėtų būti ne mažesnės kaip 850 Lt, atėmus įsipareigojimus.

Nors nesinori turėti kelių bankų sąskaitų ir kortelių, tačiau regis šiuo atveju reikės ieškoti kito banko paslaugų. Mūsų žiniomis tokias operacijas galima atlikti su šiomis kortelėmis SEB VISA Virtuon, Citadele Virtualioji VISA.

One thought on “Pinigų pervedimas iš Paypal

  1. sveiki noreciau paklausti jaigu siandien is anglijos is paypal buvo issiusti pinigai i swedbank saskaita per kiek laiko pinigai buna saskaitoje ????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *