Auto dalys internetu – pigu ir patogu

Internetiniai projektaiPrekyba

autodalys-internetuPastaraisiais metais Lietuvoje sparčiai populiarėja elektroninė prekyba. Internetu žmonės vis dažniau siunčiasi drabužius, avalynę, buities reikmenis, automobilių detales. Būtent automobilių dalis pirkti internetu yra ypatingai patogu, nes susitaupo daug laiko ir pinigų. Tuo labiau, kad tokias prekes, kaip auto dalis, nėra būtinybės apžiūrinėti, pačiupinėti, matuotis, skirtingai nuo drabužių ar avalynės. Tereikia žinoti detalės pavadinimą, jos paskirties vietą bei savo automobilio techninius duomenis.
Kuomet dar nebuvo tokios galimybės pirkti auto dalis internete, tekdavo sugaišti nemažai laiko beieškant detalių specializuotose parduotuvėse ar vadinamuosiuose šrotuose, kurie kaip taisyklė dažniausiai yra už miesto. Tad važinėjimas ir ieškojimas atimdavo ne tik daug laiko, energijos, bet ir žinoma papildomų kuro sąnaudų. Apsipirkinėjant elektroninėje erdvėje, tokių išlaidų pavyksta išvengti, o kaip žinia prekės internetinėse parduotuvėse ir taip yra pigesnės. Tad pirkti tokiu principu yra išties racionalu.

Žinoma, kainų skirtumai egzistuoja ir internete. Vienos žemiausių kainų yra internetinėje parduotuvėje pigios-autodalys.lt. Šioje e-parduotuvėje parduodamos tik naujos, sertifikuotos bei kokybiškos auto dalys visų markių automobiliams. Nepriklausomai nuo to ar gyvenate Lietuvoje, ar užsienyje jūs galite tapti šios parduotuvės klientais, nes automobilių dalys siunčiamos tiek į Lietuvos, tiek ir užsienio miestus.
Pristatymo kaina Lietuvoje kurjeriu, bet kokiam svoriui, jei pirkimo suma neviršija 200 litų yra 9 litai. Jei pirkimo suma daugiau nei 200 litų, tuomet pristatymas – nemokamas. Prekės Šiauliuose apskritai pristatomos nemokamai bet kokiai sumai. Tuo tarpu siuntimo kaina į užsienio šalis yra nustatoma tada, kai žinomas tikslus dalių kiekis, pagal tai apskaičiuojamas svoris ir pateikiama pristatymo kaina.

Pigios-autodalys.lt parduotuvėje patogu pirkti ir tiems, kurie vis dar nesinaudoja elektronine bankininkyste, nes yra galimybė atsiskaityti ir grynais, kuomet kurjeris pristato užsakytas auto dalis. Tiesa, toks atsiskaitymo būdas taikomas ne didesnei, kaip 800 litų sumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *