Naujienlaiškiai Jūsų verslui

IT naujienos

NaujienlaiškiaiPirmiausia, reikėtų apibrėžti, kas yra ir kuo naudingas naujienlaiškis? Neabejojama, kad ilgą laiką naujienlaiškiai buvo tinkamas būdas įmonių rinkodarai. Tačiau, patartina žinoti, kad naujienlaiškiu galima apibūdinti įmonės duomenis, kuri platinama su vartotojo pritarimu ir būtų pageidautina. Kitu atveju tai vadinama nepageidaujama reklama elektroniniu paštu.

Kuriant naują verslą dažniausiai iškylanti problema, įvardijama kaip viešieji ryšiai ar ryšiai su visuomene. Akivaizdu, kad informacijos apie savo paslaugas paskleidimas kuo didesniam potencialių klientų ratui iškyla į pirmas pozicijas įmonės konkurencingumo strategijoje. Todėl gana patraukliai atrodo didžiulio skaičiaus laiškų išsiuntimas tiksliniams adresatams. Mintis yra aiški – surasti užsakovų susidomėjusių Jūsų teikiama paslauga. Tačiau, ar toks naujienlaiškis sudomins adresatą ir netaps internetine „šiukšle“.

Dėliojant savo verslo pamatus turėtumėte naudotis idėjomis, kurios Jums suteiktų solidumo ir etikos normų besilaikančių įvaizdį. Geras pasirinkimas – „Google Adwords“ reklama. Alternatyvus patikimas būdas parinkus atitinkamus, paslaugą liečiančius, raktinius žodžius būti rastiems paieškų sistemose ir sėkmingai parduoti savo produktus. Šalia to galite bandyti ir Facebook reklamos perspektyvas, ypatingai jei siekiate laisvalaikio paslaugų populiarinimo. Visgi rimtų produktų reklama šioje erdvėje veikia silpniau.

Įsibėgėjus Jūsų tinklalapio veiklai ir pasirodžius galimiems ir esamiems klientams, mąstykite apie jų el. pašto adresų pritraukimą. Rekomenduojama tęsiant komunikaciją su klientais paparašyti papildomų duomenų – lyties, amžiaus grupės, miesto ir, be abejo, įvardinti su susidomėjimą turinčias prekes ir paslaugas. Tokiu būdu Jūsų nuosavą, lankytojų savanoriškai kuriamų duomenų bazę praplės ir detalesnė informacija apie vartotojus, kas leis juos grupuoti. Tai reiškia, kad siunčiami Naujienlaiškiai taps daug efektyvesni.

Žinoma, naujienlaiškiai gali būti prenumeruojami lankytojų. Jų tiesioginiu noru, t.y pažymėjus varnele, kad yra interesas gauti tokio pobūdžio informaciją ir netiesioginiu, kai registruodamiesi jie sutinka su registracijos taisyklėmis. Dažnai tie duomenys gali būti neperskaityti. Kad tinklalapio narys neliktų papiktintas tokiu Jūsų elgesiu, galite iškart po registracijos nusiųsti priminimą-laiškelį apie ką tik įvykusį prisijungimą prie svetainės ir atskleisti instrukciją, kaip naujienlaiškio paslaugų atsisakyti. Tokiu atveju visi liks patenkinti teisinga verslo filosofija. Taip galite ir laimėti, nes atsisakusius žmones patartina nukreipti į puslapį, siūlantį patikslinti dominančią informaciją. Net jei Jums tai nepavyks, yra galimybė, kad vartotojas sutiks gauti laiškus apie naujas atsirasiančias prekes ir paslaugas.

Apibendrinus visas straipsnio idėjas, reikia pabrėžti, kad naujienlaiškis turėtų būti išnaudojamas tikslingai ir apgalvotai, kad netaptų tiesiog neveiksnia priemone Jūsų versle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *