Tekstų rašymas. Kaip įtikti Google?

IT naujienos

Tekstų rašymasVerslininkas pradėjęs verslą siekia kuo greitesnių ir geresnių būdų pasidaryti reklamą. Neretai sprendimas – naujienlaiškiai. Tačiau, kaip rodo patirtis, tai nėra taip naudinga. Tenka pereiti prie patrauklesnių metodų.

SEO turi aukštas pozicijas interneto rinkodaros srityje. SEO straipsniai yra puiki reklamos atspirtis. Dažnai verslo atstovai siekia išmokti ją naudoti. Tam yra kursai, mokymai, seminarai. Šis būdas gali būti naudingas, bet atimantis laiko. Visgi laikas – pinigai, tad nemažai verslininkų renkasi profesionalų paslaugas ir nesigaili.
Norite tapti profesionalių straipsnių autoriumi? Tai nėra taip sudėtinga, kaip galite pagalvoti. SEO tekstų rašymas ir publikavimas gali būti Jūsų pradžia. Sekite straipsnį ir sugebėsite parašyti paklausų straipsnį paieškų sistemose.

SEO straipsniai ir specifika

Susipažinkime su Seo straipsnio specifika. Manote, kad tekstas turi būti aukštos kokybės? Taip, bet kadangi jame pristatomas tam tikras verslas, paslauga, produktas ir tai iškyla į pirmą vietą. Svarbiausia puikiai sudominti potencialų pirkėją, o ne griežtai laikytis lietuvių kalbos normų. Toks rašymo stilius turi aiškų tikslą – parduoti prekę. Tam tikslui pasitelkiami raktažodžiai tekste su tiesioginėmis nuorodomis į tikslinę svetainę.

Klausimas yra, kiek mums reikia raktažodžių ir kuriose vietose juos naudoti tekste. SEO tekstų rašymas turi taisykles, todėl reiktų susiskirstyti juos tikslingai. Rekomenduojama, kad jų būtų keturi. Pirmajį reiktų įtraukti į pavadinimą, amtrąjį – į pirmą pastraipą, trečiasis turėtų atsidurti maždaug teksto viduryje, o paskutinį stenkitės dėti į teksto pabaigą. Taip sukursite vaizdą, kad jie nėra naudojami, tam „kad naudoti“, o pasirinkti, nes to reikalauja pats tekstas.
Teksto apimtis turi būti ne mažiau kaip 300 žodžių. Žinoma, kuo daugiau kokybiško teksto, tuo geriau. Tačiau, reikėtų žinoti, kad per ilgi SEO straipsniai gali ir nesudominti skaitytojo.

Tekstų rašymas

Prieš pradedant rašyti nusibrėžkite savo straipsnio rėmus, kurie padės Jums parašyti gerą straipsnį nenukrypstant į šoną. Jūs turite raktažodį į kurį privalote orientuotis ir apjuosti visą savo tekstą. Yra dvi galimybės: galite sugalvoti tekstui pavadinimą iškart, arba po parašymo. Svarbiausia, kad teksto pavadinimas ir turinys sietųsi.
Rekomenduojama visą straipsnį suskirstyti į 5-6 pastraipas. Taip išgausite stiprų produktą. Pirmiausia, pabrėžkite prekės istoriją ir palyginkite su dabartimi. Po to, užsiminkite apie technines galimybes ir esamas perspektyvas rinkoje. Pristatykite kam ir kodėl ši prekė būtų naudinga. Galiausiai, lieka apibendrinimas, kuriame įvertiname jau tekste paminėtus duomenys ir sudedate taškus ant „i“. Siekis sukurti paklausą.
Taigi, SEO tekstų rašymas turi tam tikras normas, kurių laikantis sugebėsite sukurti gerą produkto įvaizdį ir tokiu būdų įtikti Google paieškų sistemai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *