Asmeninis vairuotojas nuomojamam automobiliui

PaslaugosVerslo naujienos

NuomaKai kurios nuomos kompanijos siūlo išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Ką turėtų žinoti klientas? Pirmiausia tai, kad bus išvengta papildomų rūpesčių įvairiomis progomis, kai jūs negalėsite vairuoti. Įmonės vairuotojas bus atsakingas ir užtikrins saugią kelionę. Be abejo, jums teks sumokėti už kurą, kurį sunaudosite, už maitinimą ir nakvynę. Kiti su automobiliu susiję rūpesčiai negadins kelionės.

Nuomoti automobilį su vairuotoju patogu vestuvėms ir kitoms iškilmingoms progoms, tačiau kelionėms šią paslauga naudotis neskubama visų pirma dėl didelių kainų. Praėjusią vasarą automobilių nuomos įmonės Lietuvos didmiesčiuose sulaukė nuomininkų antplūdžio, tačiau daugelis norėjo vairuoti patys. Mažesniuose mietuose automobilius nuomojančios bendrovės klientų sulaukia mažiausiai. Be to, nuomoti automobilius be vairuotojo neskubėjo ir pačios bendrovės, nes atsirado nemažai sukčių, kurie juos išsinuomodavo, pateikdami svetimą ar padirbtą pasą. Norėdamos apsisaugoti nuo tokių sukčiavimų,bendrovės dažniau siūlė nuomoti mikroautobusus su vairuotojais.

Vis dėlto gyvenime būna progų, kai reikalingas tik automobilis su vairuotoju. Ypač iškilmingoms progoms klijentai vis dar renkasi limuzinus. Bene brangiausiai – nuo 1800 iki 3000 litų dienai – kainuoja išsinuomoti limuziną Hummer H2. Panašiai kainuoja ir išskirtinis limuzinas, kurį nuomojasi pinigų negailintys klientai, Ford Excursion. Tai yra ilgas 20 vietų limuzinas – džipas. Valandos važiavimas tokiu limuzinu atsieina apie 350 litų. Šie limuzinai nuomojami sostinėje, bet jei važiuojama už jos ribų, kartais tenk mokėti užmiesčio kelių mokestį.

Ypatingomis progomis UAB „Pro Rent Car“ nuomoja automobilį London Cab (Londone jis naudojamas kaip taksi). Šis automobilis yra limuzino klasės ir nuomojamas tik su vairuotoju. Jis tinka jauniesiems vežti, taip pat krikštynoms. Į erdvų saloną telpa ir mažylis, ir tėveliai, ir krikštatėviai. Galima išsinuomoti vaikišką kėdutę, plačiai atsiveria durys, yra užvažiavimo tiltelis.
Dar vienas automobilis, kuris tinkamas nuomotis ypatingomis progomis, yra Audi A5. Jį galite išsinuomoti iš UAB „NeoRent“ automobilių nuomos įmonės. Tai taip pat limuzino klasės automobilis, nuomojamas su vairuotoju.

Pastaruoju metu lietuviai įvairioms progoms vis dažniau renkasi retro automobilius. Tokio automobilio nuomos kaina valandai gali siekti apie 300 litų, be to, klientai turi žinoti, jog jie nuomojami tik su vairuotoju. Tai yra specifiniai automobiliai, kurių savininkai už jokius pinigus nesutinka, kad klientas vairuotų pats. Reikia ypatingų įgūdžių ir valdyti tokį automobilį, ir perjunginėti pavaras. Nepaisant to, kad tokie retro automobiliai kaip 1958 metų „Oldsmobile Super88“ yra labai saugomi, klientai ne visada to paiso – tranko dureles, po kelionės būna įbrėžimų ir panašiai. Laimei, nekultūringų klientų būna vis mažiau.

Iš senesnių retro automobilių siūloma išsinuomoti ir 1969 metų gamybos Citroen DS. Tai nėra pts seniausias Citroen DS, nes pirmasis buvo pagamintas 1955 metais ir pristatytas Paryžiuje. Šiandien jau nieko nestebina hidraulinė pavara, priekiniai diskiniai stabdžiai ir kiti dalykai, kurie tuo metu automobilių pramonėje sukėlė tikrą revoliuciją. Šis, kaip ir kiti retro automobiliai, nuomojamas tik su vairuotoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *