Ilgaamžiškos ir gražios dažytos dailylentės jūsų namams

Verslo naujienos

dailylentesDailylentės gali pagražinti jūsų balkoną, tvorą, taip pat ir visą jūsų namo apdailą. Šiuo metu, geriausiai dailylenčių dažymas yra atliekamas pramoniniu būdu, kadangi taip jums profesionalūs dažytojai ne tik padės sutaupyti pinigų, tačiau ir suteiks kokybiškiausią produktą visoje rinkoje. Jeigu nežinote pagrindinių pramoninio dailylenčių dažymo privalumų, štai jie:

  • Toks dailylenčių dažymas leidžia padengti visas dailylentes visiškai tokiu pat dažų sluoksniu, todėl nėra jokios galimybės, kad dažai pratekės;
  • Nebus jokių dažymo defektų, pavyzdžiui, nereikalingų skirtingų spalvų ir atspalvių;
  • Puikus kainos ir kokybės santykis;
  • Tokiu būdu dažomos dailylentės gali būti paruoštos labai greitai.

Toks dažymo būdas ypatingas ir tuo, kad po kiekvieno dažymo seanso visos dažytos dailylentės yra išdžiovinamos, kad būtų galima įsitikinti jų kokybe ir pereiti prie sekančių dailylenčių.

Jūs taip pat galėsite pasirinkti, ar medžio struktūra ant dailylentės turėtų būti matoma ar ne. Žinoma, matoma ji gali būti tik tokiu atveju, jeigu dažytos dailylentės turės tik vieną sluoksnį. Tačiau, jeigu jūs norite storesnio sluoksnio arba dailylentės iš keturių sluoksnių, tuomet medžio struktūros nebus matyti.

Kalbant apie aplinkos veiksnius, 4 sluoksniais dažytos dailylentės tikrai neturi jokio pavojaus nusidėvėti dėl prastų aplinkos sąlygų. Jos yra labai patvarios, tačiau jūs vis tiek gausite gamintojų garantiją. Lentelė taip pat bus kur kas patvaresnė, kuomet visi dažai yra padengti vienodai, niekur nėra daugiau – taip išvengiama nelygumų ir nereikalingų priemaišų.

Lauko dailylentes ir jų dažymą galite užsisakyti ir internetu

RAL spalvų sistema yra plati, tad jūs turėsite tikrai nemenką pasirinkimą – galėsite išsirinkti bet kurią spalvą arba atspalvį ir tiesiog internetu užsisakyti savo norimą dailylenčių komplektą. Visos dailylentės bus nudažytos per kuo trumpesnį laiką ir patogiu metu jums pristatytos į namus, arba galėsite atvykti jų pasiimti. Dėl pramoninio dažymo teikiamų privalumų, tikrai neverta manyti, kad tai kainuoja labai daug – ši technologija leidžia atlikti darbus itin greitai ir kokybiškai naudojant nelabai dideles sąnaudas, todėl profesionalūs dailylenčių dažytojai bei gamintojai gali pasiūlyti konkurencingas kainas ir konkrečiai atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius. Kadangi dažniausiai dailylenčių dažymas vyksta arba trimis arba keturiais sluoksniais, jums vertėtų pasiteirauti profesionalų, kurie jus maloniai pakonsultuos šiuo klausimu – tuomet žinosite, kelerių sluoksnių dailylenčių dažymą geriausia užsisakyti pagal Jūsų lūkesčius.

One thought on “Ilgaamžiškos ir gražios dažytos dailylentės jūsų namams

  1. Radau straipsnį, kuriame išgirtos [url=http://www.manoprekes.lt/2015/03/buitis/medzio-plauso-dailylentes-originalios-praktiskos-ir-ekologiskos/]medžio plaušo dailylentės[/url, ar galima jas naudoti lauko apdailai, tarkim pavėsinei???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *