Lubrikantai ir jų rūšys

IT naujienos

Šiandien įvairūs pardavėjai siūlo iš tiesų nemažą lubrikantų pasirinkimą, tad neretai yra susimąstoma, kokie lubrikantai galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, kokios yra jų rūšys ir kam jie naudojami?

lubrikantai

Antiseptinis lubrikantas
Jei sekso metu yra jaučiamas skausmas ar lytiniai organai turi smulkių žaizdelių, iš tiesų puikiu pasirinkimu gali būti antiseptinis lubrikantas, kuris mažina skausmą bei užtikrina dar geresnį sutepimą, o naudojant jį reguliariai galima tikėtis, kad jis mažins sudirgimą bei gydys žaizdeles. Svarbu ir tai, kad jis mažina tikimybę užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Vis dėlto, reikėtų paminėti, kad jo negalima naudoti su prezervatyvu, nes sudėtyje esančios medžiagos skatina latekso irimą.

Vandens pagrindo lubrikantai
Šie lubrikantai užtikrina pakankamą sutepimą, ir gali būti naudojami kartu su įvairiais sekso žaislais. Paprastai tokie lubrikantai gaminami iš natūralių medžiagų, tad tikrai mažai tikėtina, kad tai sukels alergiją. Jų kaina paprastai ytra mažesnė nei silikono pagrindo lubrikantų, ir lubrikantų pasirinkimas yra gana didelis. Lyginant su silikoniniais lubrikantais, jie išdžiūva greičiau, ir ne visi yra tinkami analiniams seksui, tad renkantis tinkamiausią lubrikatą reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Jei norite mylėtis duše ar vonioje, toks pasirinkimas ne visada yra pats geriausias, kadangi greitai gali prireikti papildomo tepimo.

Silikoniniai lubrikantai
Pasirinkę šį lubrikantą galite būti visiškai ramūs, kad jo sutepimas išliks tikrai ilgai ir nereikės papildomo tepimo. Silikoniniai lubrikantai gali būti naudojami mylintis vandenyje, jie nedirgina odos ir neįsigeria į makšties gleivinę. Šie lubrikantai gali būti naudojami ir analiniam, ir vaginaliniam seksui, tačiau svarbu žinoti, kad toks pasirinkimas nebus tinkamas, jei naudosite silikoninius sekso žaislus. Taip pat jie ne visada yra tinkami oraliniam seksui dėl skonio savybių, o jų kaina paprastai yra didesnė nei vandens pagrindo lubrikanto.

Aromatinis lubrikantas
Toks pasirinkimas gali būti puikus tuo atveju, jei norite dar stipresnių pojūčių, tačiau visada svarbu įvertinti tai, ar nesate alergiški įvairioms kvapniosioms medžiagoms. Aromatiniai lubrikantai neretai yra naudojami oraliniam seksui, ir tai, žinoma, užtikrina dar didesnį abipusį malonumą.

Pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos, tačiau visada svarbu įvertinti, kokiam seksui bus naudojamas lubrikantas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ar lubrikantas yra tinkamas naudoti kartu su sekso žaislais bei prezervatyvais: visa tai įvertinę tikrai rasite geriausią sprendimą. Aiškiai ir trumpai visą informaciją prieš pasirenkant lubrikantą galite rasti čia – viskas apie lubrikantus.

2 thoughts on “Lubrikantai ir jų rūšys

  1. Kažkodėl vaistinėse visai nėra pasirinkimo liubrikantu. Turi 1 ar 2 rušis. Keista. Kur gauti? Kur kreiptis?????

  2. Durex prezervatyvai internetu pigiau! Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje, prezervatyvai, lubrikantai, masažo aliejai, Dildo, Vibratoriai, Straponai, penio pompos, , penio žiedai, penio movos, Powertabs maisto papildai, Titan gelis, moteriški prezervatyvai, feromonai, erekcijai gerinti ir potencijai stiprinti skirtos priemonės ir kitas sekso prekes įsigysite pigiau nei bet kur kitur!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *