Ebejus.lt – Atsiliepimai?

Internetiniai projektai

ebejus-ltŠią savaitę į mūsų el.pašto dėžutę atskriejo laiškas iš ebejus.lt puslapio administracijos su pasiūlymu bendradarbiauti. Tiesa pasakius apie šį puslapį išgirdome pirmą kartą, todėl gan smalsiai patyrinėjome jų laišką.

Žinoma, pirmiausiai į akis krito ebejus.lt pavadinimas, kuris labai jau panašus į pasaulinį e-prekybos gigantą eBay.com pavadinimą. Pirma mintis pamačius šį panašumą – ir vėl vaikai žaidžia. Toks mėgdžiojimas tikrai solidumo projektui nepriduoda ir tikri e-profesionalai tokiais dalykais neužsiima.

Tad analizuojant pasiūlymo informaciją galvoje jau kirbėjo mintis, kad šis projektas yra nerimtas. Pasiūlymo esmė irgi panaši į tas paslaugas, kurias siūlo menėtasis eBay.com – pardavinėti prekes per jų sistemą. Taip pat patikimumo nepridėjo ir tas faktas, kad laiške nebuvo nurodytos informacijos apie įmonę, kaip juridinį objektą. Teko panaršyti internete, kad sužinoti, kuri konkrečiai įmonė užsiima šio projekto vystymu. Įmonės pavadinimas irgi intriguojantis – UAB Vabank:)

Kadangi mūsų svetainių tinkle yra ir keletas e-parduotuvių, tad kaskart apsvarstome įvairius pasiūlymus, kurie galbūt atneštų naudos mūsų pardavimų didinimui. Visgi, šis projektas mums pasirodė įtartinas, tuo labiau, kad pastaruoju metu paskelbė bankrotą kelios panašaus principo sistemos. Todėl kol kas susilaikėme nuo šio pasiūlymo, bet neatmetame, jog galbūt ateityje, jei įsitikinsime, kad tos įmonės veikla nekelia abejonių, ir pasinaudosime šiuo pasiiūlymu.

Tad jeigu esate naudojęsi ar ir šiuo metu naudojatės ebejus.lt sistemos paslaugomis būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomonę, atsiliepimus.

One thought on “Ebejus.lt – Atsiliepimai?

  1. Kai as gavau pasiulyma bendradarbiauti, man taip pat pasirode gan keistokai toks puslapio pavadinimas, bet esu linkusi isbandyti visus pardavimo kanalus. Kuo daugiau sklaidos apie tavo prekes internete, tuo geriau. Pradejus derinti bendradarbiavimo salygas viskas pasirode gana rimta, nes buvau paprasyta pasirasyti gan griezta bendradarbiavimo sutarti ir ispeta, kol nebus sutarties, nebus ir pinigu 🙂 Na, teko pasirasyti, nes tai ne tik jiems bet ir apsauga man jei kiltu kokiu teisiniu gincu. Taigi pradejau keltis savo prekes ir jau po keliu dienu buvo nupirkta viena preke 🙂 Per menesi parsidave gal kelios prekes… nepasirode, kad daug, bet tai tik pradzia. Tad keliau daugiau prekiu ir prekyba siek tiek pajudejo. Neparduodu daug per si pulsapi, bet papildomi pardavimai tikrai nekenkia, jug rupinits nera kuo, ir nereikia moketi jokio abonentinio mokescio. Tiesiog moku komisini uz pardavimus. Kai ateina atsiskaitymo diena, moka visada laiku, atskaiciave savo komisinius. Jau daugiau kaip pusantru metu dirbu su jais ir jokiu nesklandumu… Tad man si prekyba pasiteisino, o be to daugiau zmoniu pradejo dometis mano prekemis siap, matyt yra kazkokia nauda skelbti apie savo prekes daugiau informacijos internete 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *