Global intergold. Atsiliepimai

Prekyba

Prieš kurį laiką inicijavome diskusiją apie investavimą į auksą per Emgoldex sistemą. Taip pat pastaruoju metu Lietuvoje pradėjo aktyviai veikti ir dar vienos panašios internetinės aukso prekybos sistemos atstovai. Kalbame apie Global intergold elektroninę platformą, per kurią vykdomos investicijos, prekyba auksu. Šią internetinę sistemą valdo Global iGold UK Limited įmonė. Jos filialai yra įsikūrę Londone ir Ciuriche (Šveicarijoje). Bent jau taip yra skelbiama kelios svetainėse.

Global iGold UK Limited įmonės aprašyme yra teigiama, jog kompanija perka ir parduoda investicinio aukso tiekėjų investicinio aukso (999.9 praba) luitus. Skelbiama, jog Global iGold UK Limited garantuoja, jog per jų internetinę parduotuvę Global InterGold įsigytas auksas atitinka tos dienos aukso rinkos kainą. Per jų elektroninę aukso parduotuvę Global intergold kiekvienas pilnametis žmogus gali įsigyti investicinio aukso. Įsigytą investicinį auksą pirkėjai gali patys kaupti ir saugoti arba palikti jį saugoti sertifikuotose saugyklose už 0,1% dydžio mėnesinę įmoką. Mokestis skaičiuojamas nuo saugomo aukso sumos.

Taip pat investuotojai gali dalyvauti Global iGold UK Limited specialioje investavimo programoje GoldSet ir sumokėję tam tikro dydžio įmokas gauti bonusų. Šis procesas vyksta tinklinio marketingo principu.

Manome, kad daugeliui besiruošiančių pirkti auksą per Global intergold internetinę sistemą labai praverstų tą jau dariusių atsiliepimai. Tuo labiau tų, kurie išbandė ir šios kompanijos bonusinę sistemą. Ar visas procesas vykdomas sklandžiai? Laukiu išmokami pinigai? Kokios pagrindinės rizikos? Lauksime jūsų atsiliepimų šiais klausimais. Taip pat būdų įdomu, jei kas nors galėtų palyginti Emgoldex ir Global intergold sistemas. Jų privalumai ir minusai.

9 thoughts on “Global intergold. Atsiliepimai

  1. Emgoldex ir Global InterGold tai ta pati kompanija. Pasikeitus aukso tiekėjui ir plečiantis rinkai vyko e-platformos reorganizacija tai tik toks ir pasikeitimas 😉 Sistema veikia puikiai, sklandžiai ir tiksliai sekundžių tikslumu. Išbandyta, rekomenduoju. Konsultuoju: 868391802, Jolanta

  2. Visiškai pritariu prieš mane parašiusiai komentarą Jolantai. Galiu patvirtinti, kad išbandyta, viskas veikia, kompanija elektroninėje parduotuvėje įsipareigojimus vykdo sekundžių tikslumu. Parduotuvė yra išversta į 15 kalbų (visas matysite tik prisiregistravę). Rekomenduoju. Konsultuoju: 861027252, Žydrūnas
    Daugiau lietuviškai aprašyta mano asmeninėje informacinėje svetainėje: http://www.auksinisraktelis.lt

  3. Kaip ir atsiimant pirkinį,jug jūs sumokat avansą už pirkinį,tad damokat skirtumą ir pasiimat prekę.Čia perkama yra prekė už avansą,tad jeigu nerekomendavote,kaip teigia taisyklės,nerinkote bonusų likutinei vertei sukaupti,tai sumokat likutinę vertę savo pinigais ir pasiimat prekę.Tai ne investicija,tai pirkimas!!!!!!

  4. Kas liečia pavadinimą EMiratGoldEXport,Ar jūs turėdamas įmonę pvz LITHUANIAGOLDEXPORT,persikėlęs į Azijos rinką,ten atidaręs savo ofisą,naudosit tą patį pavadinimą?Jeigu gold bus visai ne Lietuvos?Kompanija plečiasi ir kas žino,kas tai yra LBMA,jos rimtumą įrodo brendiniai Global Intergold luiteliai,būtent sertifikuoti LBMA.Tad labai prašom,neskieskit nesamonių,nes kompanija turi dar ir savo teisininkus,kurie sudaro su pasaulio šalimis daugiašales sutartis ir šmeižtą pasauliniu mastu reaguoja.

  5. Tai yra ponzi schema veikianti finansine piramide. Neapsigaukit ir jokiu budu neaukokit pinigu siems sukciams.

  6. Kaip galima tokioje kompanijoje nustoti dirbti, kai ateity dar didesnį pelną atneš čia dirbantiesiems? Čia tik neprotaujantieji gali taip daryti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *