Just5 CoinPhone – išmanusis telefonas su bitkoinų pinigine

Technologijos

Latvijos išmaniųjų telefonų gamintojai „Just5“ pristato naująjį savo išmanųjį telefoną „Just5 CoinPhone“. Telefono kūrėjai teigia, jog tai yra pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su įrengta bitkoinų pinigine, saugia autentifikacijos aplinka ir mokėjimo kriptovaliutomis funkcija.

Just5 CoinPhone išmanusis elefonas sukurtas siekiant padaryti atsiskaitymus kriptovaliutomis prieinamus, patogius ir saugius.

Just5 ruošia išmaniųjų telefonų liniją – Coinphone Lite, Coinphone Pro, Coinphone Pro Note su diagonalu nuo 5.5 iki 6.2 colių ir apsaugos lygiu iki IP68 (įskaitant smūgį ir vandens pralaidumą). Telefonai bus aprūpinti pirštų antspaudų skeneriu, veido ID, NFC žyma bekontakčiams atsiskaitymams ir ypatinga apsaugine programine įranga, kuri neleis nusiųsti duomenų be vartotojo patvirtinimo. Sujungtas su nešiojamuoju arba stacionariu kompiuteriu, išmanusis telefonas galės tarnauti kaip „šaltasis“ seifas.

Just5 CoinPhone pagrindinė versija kainuos 99 eurus, o aukščiausio lygio versijos kaina bus apie 499 eurus. Jos pasirodymas pasaulinėje rinkoje numatytas 2018 metų pabaigoje–2019 metų pradžioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.