Baidarių nuoma Aukštaitijoje – idėja turiningam laisvalaikiui

Laisvalaikis

Ne tik šiltuoju metu laiku, bet ir rudenį bei žiemą baidarių nuoma Lietuvoje yra vienas populiariausių pasirinkimų ieškant, kaip praleisti laisvalaikį. Baidarės yra puikus sprendimas ne tik tuomet, kai norite puikiai praleisti laiką su šeima, bet ir kai ieškote originalaus būdo atšvęsti gimtadienį ar susitikti su kolegomis. Baidarių nuoma Aukštaitijoje užsiimantys verslininkai sako, kad ne retai tenka surengti baidarių žygius netgi vestuvių proga. Tad pasirinkimo laisvė plati.

Kokį maršrutą rinktis?

Pirmiausia, norint suorganizuoti linksmą ir turiningą laisvalaikio praleidimą su baidarėmis, reikėtų gerai įvertinti vietovę. Aukštaitija – tai toks šalies regionas, kuris turtingas ežerais, upėmis ir miškais. Tai viena dažniausiai pasirenkamų ų vietovių baidarių plaukimams. Čia savo pomėgius gali suderinti ir mėgstantys grožėtis gamta, ir tie, kurie neįsivaizduoja pramogų be adrenalino. Jei čia lankotės pirmą kartą, baidarių nuoma Aukštaitijoje užsiimantys verslininkai pasiūlys kelis populiariausius variantus laisvalaikiui su baidarėmis.

  • Žemyn upe. Ko gero, tie žmonės, kurie yra baidarėmis plaukę ne kartą, turi savo mėgstamus maršrutus. Vieniems labiau patinka plačios upės, kuriomis galima baidare irtis palengva, dairantis į kraštovaizdį. Aukštaitija – puikus kraštas, kuris turtingas vaizdais ir žaluma. Tačiau kiti labiau mėgsta sraunias upes, kuriose plaukiant tenka paprakaituoti, kad išvengtum sudėtingų kliūčių. Aukštaitijos regione gausu upių, kurios puikiai atitinka net ir skirtingų poreikių poilsiautojų lūkesčius.
  • Upių apsuptyje. Baidarių nuoma Aukštaitijoje dažnai sudomina tuos, kurie anksčiau šiame regione nėra leidę laisvalaikio. Dažnai su baidarėmis pramogauti čia atvyksta tie, kurie nori išbandyti ne daug kur randamus maršrutus per ežerus. Aukštaitija yra turtinga ežerų, todėl čia baidarių nuomos verslininkai siūlo išbandyti save plaukiant per kelis ežerus, kurie yra sujungti upėmis. Pavyzdžiui, puikus ir vaizdingas maršrutas yra plaukiant upe Buka, kuris sujungia kelis nedidelius ežerus. Toks maršrutas puikiai tiks tiek plaukimui su šeima, tiek su kolegomis ar draugais.
  • Ežero ramybėje. Jeigu mėgstate plaukioti baidare, tai dar nereiškia, kad ši transporto priemonė skirta tik upėmis. Su baidare galima plaukioti ir ežere. Čia galimybe dažnai naudojasi poilsiautojai Aukštaitijoje. Tai puiki pramoga poilsiaujant gamtoje ar viešint kaimo turizmo sodyboje. Pusdienio pasiirstymas ežere su baidare padės atsipalaiduoti ir įkraus emocijų visai dienai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *