LEAN mokymai ir jų nauda verslui

PaslaugosVerslo naujienos

mokymai

LEAN mokymų metodika naudoja duomenis, įvairius parametrus ir statistinę informaciją, tokiu būdu siekiant nustatyti įvairių įgyvendinamų procesų neefektyvumą, kartu suformuojant ir pritaikant strategines priemones, eliminuojančias iki tol egzistavusias klaidas. Tai reiškia, kad verslas, kuris efektyviai pasitelkia LEAN metodiką, geba veiksmingai sumažinti neefektyvaus procesų įgyvendinimo lygį, padidinti gaunamą pelną ir reikšmingai pagerinti verslo vystymui svarbių procesų efektyvumą.

Puikiu pavyzdžiu galėtų tapti ir visame pasaulyje gerai žinoma „General Electric“ kompanija, kurios atveju LEAN mokymai ir LEAN metodika vos per vienerių metų laikotarpį pelną padėjo padidinti net 2 mln. USD.

Todėl šiuolaikinis verslas neturėtų vengti sau į pagalbą pasitekti veiksmingų LEAN mokymų – pritaikant juos bet kuriame įmonės lygmenyje, t.y. nuo žemiausio darbuotojų lygmens, iki aukščiausio (t.y. vadovų lygmens), tokiu būdu padidinant atliekamo darbo produktyvumą ir pelningumą.

LEAN mokymų programos įgyvendinimas įmonės aplinkoje užtikrina, kad bėgant laikui vis daugiau darbuotojų padidins savo atliekamų kasdienių užduočių produktyvumą ir našumą, kartu lygiagrečiai įtakojant ir didesnį įmonės pelną, kuris auga nedidinant įmonės patiriamų kaštų.

Veiksmingiausiai LEAN mokymai gali pagelbėti tuomet, kai su šia metodika susipažįsta ir ją pritaiko kuo didesnis įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius. Kai darbuotojams yra pritaikomi LEAN mokymai, jie ima kur kas geriau spręsti darbinėje aplinkoje iškylančias problemas ir gali toliau veiksmingai didinti įmonės plėtrą, kartu nulemiant ir didesnes savo karjeros galimybes įmonės viduje. Kuo daugiau darbuotojų yra apmokomi LEAN metodika, tuo daugiau profesionalų turi įmonė. Tokiu būdu bet kokio lygio įmonės problemos būna išsprendžiamos lengviau ir darbuotojai geba drauge greičiau atrasti tinkamiausius sprendimus.

Ar LEAN mokymai gali pagelbėti jūsų verslui

LEAN mokymai jau seniai yra pripažįstami labai veiksmingais ne tik gamybiniame sektoriuje, tačiau taip pat ir kitose srityse, tokiose kaip bankininkystė, viešbučiai, sveikatos priežiūra, oro linijos, kariuomenė, greitojo maisto restoranai ar mažmeninės parduotuvės. Be to, LEAN metodiką galima pritaikyti tiek didelėse, tiek ir mažose įmonėse.

LEAN mokymų pasitelkimas

Kadangi šiandien LEAN mokymai tampa vis populiaresni ir juos ima pritaikyti vis daugiau įmonių, rinkoje taip pat atsiranda ir daugiau LEAN mokymus organizuojančių profesionalų, kurių pagalba verslo savininkai ir jų įmonėse dirbantys darbuotojai gali veiksmingiau susipažinti su visomis LEAN metodikomis ir lengviau jas įsisavinti, pritaikant jas praktikoje. Todėl jei jūs matote, kad jūsų verslui galėtų praversti tam tikros „korekcijos“ ir jūs norėtumėte atrasti šiuolaikiškus sprendimus, kurių pagalba padidėtų ne tik jūsų darbuotojų atliekamo darbo našumas, tačiau ir jūsų įmonės gaunamas pelnas, apie LEAN metodiką ir mokymus vertėtų pasidomėti plačiau, tokiu būdu užtikrinant, kad jūsų verslas galėtų lengviau pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *