Vandens minkštinimo druska filtrams

Namai ir aplinka

Į mūsų vandentiekį vanduo patenka iš gamtinių rezervuarų – ežerų, upių ar požeminių telkinių. Todėl dažnai jis būna kietas, geležingas ir turintis nemažai mechaninių priemaišų – smėlio, molio dalių ar vamzdynų sankaupų. Kad būtų tinkamas naudoti,  vanduo privalo būti valomas. Todėl vandens filtrai namuose ar darbo vietoje šiomis dienomis jau nieko nestebina. Labai svarbu pasirinkti ne tik tinkamą filtrą, bet ir jam naudojamas vandens minkštinimo bei valymo medžiagas. Viena tokių – druska filtrams. Ką reikia apie ją žinoti?

Minkštinimo druska naudojama vandens filtrų įkrovimo regeneracijai. Druska yra tirpinama druskos bake, o susidaręs tirpalas regeneruoja vandens minkštinimo filtrus. Regeneraciją sudaro keletas ciklų. Jų metu specialus druskos tirpalas ir vanduo teka skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais, taip plaudamas užpildą. O susikaupę kietumo jonai yra išplaunami į nuotekų sistemą. Regeneracijai filtrai naudoja specialią druską filtrams. Todėl,  norėdami kuo geresnio rezultato, nepažiūrėkite į šio ingrediento pasirinkimą pro pirštus. Atsižvelgę į profesionalų patarimus, kokia NaCl druska bus pati tinkamiausia konkrečiam filtrui, galėsite džiaugtis išties švariu vandeniu ir filtro ilgaamžiškumu.

Paprastai įmonės, kurios specializuojasi vandens filtrų aptarnavimo ir remonto darbų sferoje, prekiauja druska filtrams, kuri patiekiama dviem pavidalais: fasuota tabletėmis arba skaldyta gabalėliais. Tabletėmis fasuota druska būna vienodos formos, o skaldyta druska dažniausiai būna skirtingų formų gabalėlių. Būtinai pasidomėkite įmonės veiklos rezultatais ir klientų atsiliepimais. Gerą vardą turinti kompanija jums pasiūlys jų veikloje patikrintas vandens minkštinimo druskų rūšis. Visuomet dera pasidomėti ekonominiais variantais ir pačios aukščiausios kokybės druskomis, kurios siūlomos šiandieninėje rinkoje.

Daugelis žmonių vis dar galvoja, jog vandens valymas ir minkštinimas yra visai nereikalingas dalykas. Tuo tarpu, specialistai ir šį vandens valymo procesą išbandę jų klientai teigia visai priešingai. Pateiksime jų paminėtus privalumus:

  • Minkštas vanduo saugos vamzdžius ir kaitinimo elementus nuo kalkių nuosėdų susidarymo. Beje, dėl jų padidėja energijos sąnaudos šildant vandenį.
  • Puikiai apsaugo čiaupus nuo kalkių susidarymo ir jų nereikia nuolatos šveisti.
  • Buitinių prietaisų eksploatavimo laikas dėl švaraus vandens padidėja kone dvigubai.
  • Puiki savijauta prausianti duše ar vonioje. Minkštas vanduo idealiai tinka naujagimių ir jautriai odai.
  • Ideali stalo ir stiklo indų apsauga.
  • Visada švarūs ir minkšti skalbiniai. Beje švarus vanduo leidžia sutaupyti audinių minkštiklių sąskaita.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *