Greitos paskolos: griaukime mitus apie jas

Paslaugos

Greita paskola internetuTelevizijos ekranuose nuolatos šmėžuoja greitų paskolų įmonių reklamos, tačiau pritrūkus pinigų, dalis mūsų nesiryžta pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. Koją kiša visuomenėje tvirtai įsišakniję mitai, kad greitos paskolos – tai inkaras po kaklu, kuris daugelį iš mūsų nutemps į dar didesnes finansinės bedugnės gelmes. Tad, pabandykime paneigti tris itin populiarius mitus atbaidančius žmones nuo tokio skolinimosi būdo.

Mitas Nr. 1. Milžiniškos palūkanos – pabaisa, kuri ištuštins jūsų kišenes

Netiesa! Vargu ar šiandien pavyktų suskaičiuoti visas įmones, teikiančias greitųjų paskolų paslaugas, ant vienos rankos pirštų. Todėl nenuostabu, kad tarp jų vyksta milžiniška konkurencija dėl esamų ir potencialių klientų. O kokia įmonė gali laimėti šią kovą užsišaukusi milžiniškas palūkanas? Taip, palūkanas teks mokėti, vis dėlto tai paskola, tačiau jei skolinatės atsakingai, įvertinate visas savo finansines galimybes laiku grąžinti skolą tai greitųjų paskolų palūkanos jums visai nebaisios.

Be to, kai kurios greitųjų paskolų įmonės teikia itin lanksčias pinigų grąžinimo sąlygas. Visko gyvenime nutinka, todėl įvertinus savo finansines galimybes, visada galima atidėti ar prasitęsti skolos gražinimo terminą, sumažinti mėnesio įmokas ar sutrumpinti paskolos grąžinimo terminą ir taip sutaupyti palūkanų.. Galima teigti, kad greita paskola – lanksti paskola, kuri stengiasi, kad kiekvienas vartotojas netaptų pasiskolintų pinigų ir palūkanų įkaitu.

Mitas Nr. 2. Paprasčiau pasiskolinti iš artimųjų

Netiesa! Ir nors psichologai rekomenduoja apie savo problemas kalbėti garsiai, tačiau retas iš mūsų nori atvirauti aplinkiniams ar net geriausiems draugams, kad šiuo metu pas jį namuose apsigyveno finansinė krizė. Greitos paskolos – konfidencialios, jūs patys užpildote prašymą pinigams gauti, žinote, kada skolą grąžinti, o esant reikalui galite atidėti grąžinimo terminą. Jei apie tai niekam nepasakojate, niekas ir nežino, o jums nereikia ir gėdos nuleisti akių, kiekvieną kartą susitikus draugą, kuriam vis delsiate atiduoti skolą.

Mitas Nr. 3. Paskola neišspręs jūsų finansinių problemų, o tik dar labiau jas komplikuos

Iš dalies tiesa. Esant senoms ir nuolatinėms finansinėms problemoms greita paskola gali palengvinti situaciją tik tą akimirką. Tačiau jei niekaip negalite susitvarkyti su savo pinigais ir kiekvieną mėnesį jie išbėga iš namų lyg įkirpti, problema kur kas gilesnė. Tada būtina perskaičiuoti savo įplaukas ir išlaidas, pasvarstyti galimybes, kur galite sutaupyti, ko galite atsisakyti, kad po truputį išliptumėte iš finansinės duobės.

Kita vertus, jei norite nuskristi į egzotišką Ekvadorą, persitapetuoti sienas ar įsigyti naują televizorių, tačiau šiek tiek trūksta pinigų tai greitos paskolos – optimaliausias pasirinkimas. Pinigus gausite „čia ir dabar“, o paskolą gražinsite nenuskriausdami savęs ir artimųjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *