Odontologijos klinika: mitai ir faktai

Sveikata ir grožis

odontologija

Norite, kad Jūsų šypsena būtų ne tik labai plati, tačiau ir sveika, graži, funkcionali? Tokiu atveju reikia rasti odontologus, kurie galėtų padės džiaugtis tokia šypsena. Svarbiausia – specialistų pasirinkimas ir tuo pačiu reguliarus lankymasis pas juos, kuris turėtų būti kas pusę metų. Žinoma, tais atvejais kai probelmų jau  yra – apsilankymais turėtų būti kur kas dažnesni, tačiau čia jau situaciją aptarsite su savo gydytoju, kuris žino Jūsų burnos ertmės būklę ir tuo pačiu – kokia priežiūra jai yra reikalinga.

Privati odontologijos klinika vis dar yra apsupta mitais, kurie kartais trukdo suvokti – kodėl  tai yra kur kas geresnis pasirinkimas nei kad poliklinika, kurioje, deja, paslaugų kokybė vis dar nuvilia.

Aptarsime dažniausiai pasitaikančius mitus, kuriuos paneigus, galbūt, rinksitės tokią kliniką, kuri dirba  gal kiek brangiau, tačiau ir kur kas funkcionaliau.

 Mitas – privati odontologijos klinika – brangiai siūlo paslaugas.

Gana dažnai tenka girdėti, kad privačiose klinikose paslaugos kur kas brangesnės nei valstybinėse. Dalinai tai yra tiesa, tačiau sakyti, kad paslaugos labai brangios – tikrai nebegalima. Juk net ir valstybėse įstaigose kainos nėra mažos, o kai sutvarkoma blogai – liūdna dar labiau, tiesa?

Su privačiomis viskas kur kas paprasčiau, žmogus gali būti ramus, kad paslaugos ne tik geros kokybės, tačiau ir patrauklia kaina.

Mitas – paslaugos išsimokėtinai nėra teikiamos.

Labai didelis privalumas tiems, kurie nori geros kokybės paslaugų, tačiau šiuo metu neturi atliekamų pinigų – odontologijos paslaugos išsimokėtinai, kurios dažniausiai teikiamos su medicininiu lizingu. Daugelis privačių klinikų teikia tokias paslaugas, tad tai – nuostabu. Taip, odontologija  nėra pati pigiausia sfera, tačiau nuostabu tai, kad galima gauti paslaugas išsimokėtinai.

Mitas – vienas specialistas visiems darbams.

Odontologija yra ta sfera, kurioje kiekvienas specialistas yra atsakingas už konkrečius darbus. O specialistų tikrai labai daug ir visi jie yra labai skirtingi, tad reikia tartis su savo odontologu, kuris detalizuoja, kokios sferos medikas reikalingas ir tuo pačiu kaip vadinasi jis.

Žinoma, geriausia, kai didelė komanda dirba vienoje vietoje. Tokiu atveju nuo A iki Ž Jumis bus tinkamai pasirūpinta, tad nuostabu, kaip profesionaliai galima sutvarkyti net ir gana dideles burnos problemas ir tuo pačiu vėl džiaugtis plačia bei sveika šypsena.

Mitas – paslaugos trunka ilgai, kad pavyktų kuo daugiau uždirbti.

Medikams gana juokingas mitas, kad paslaugos trunka ilgą laiko tarpą tik todėl, kad jie galėtų kuo daugiau uždirbti. Tai yra visiškai netiesa, kadangi odontologijoje yra nurodytos tam tikros kainos už suteiktas paslaugas, tačiau ne už tai – kiek laiko ta paslauga trunka. Tam tikriems darbeliams atlikti tikrai reikalingas labai didelis kruopštumas.

Tokiu atveju tenka dažniau lankytis pas specialistą, daugiau laiko praleisti kėdėje, tačiau tai tikrai nereiškia, kad pati procedūra bus labai brangi. Kainą lemia paslauga, tačiau ne kiek laiko ji atliekama. O kiekvienas pacientas turėtų džiaugtis, kai viskas daroma taip kruopščiai, tad ir mažiausios smulkmenos išbaigtos iki dalelių.

Mitas – darbams nėra suteikiama garantija.

Odontologija yra viena tų retų sferų, kur galima gauti garantijas paslaugoms, tad daugelis žmonių džiaugiasi, kad atsiradus mažiems pakitimams – jie bus gana greitai sutvarkyti. Žinoma, tikrai ne visoms paslaugos ta garantija yra teikiama, tačiau daugeliui, o tai jau labai džiugina, kadangi tvarkymas yra nemokamas net ir po metų, kitų.

Žinoma, būtinai kuo detaliau domėkitės garantijos sąlygomis, kurias nustato kiekviena iš klinikų. Tokiu atveju žinosite ko laukti, galiausiai, galėsite būti ramus, kad pagalba, kai jos reikia, visada bus šalia. Klinika tam įsipareigoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *