Google reklama: pirmieji žingsniai

Internetiniai projektaiTechnologijosVerslo naujienos

Google reklama gali padėti jums tapti geriau matomiems savo potencialiems klientams. Kokius pirmuosius žingsnius reikia atlikti norint užsitikrinti sėkmingą Google reklamą? Pagal savo paslaugų ar prekių tiekimo galimybes pasirinkite tinkamas vietoves. Ar tai būtų užsienis, ar Lietuva Google reklama gali pasiekti visur. Jeigu savo paslaugas ar produktus tiekiate tik vienoje lokacijoje, pagalvokite, ar verta rinktis visą Lietuvą? Google reklama ir jos rodymas vietovėse gali būti nustatomas labai detaliai. Ko reikia toliau? Tinkamos žinutės. Google reklama paieškos formoje veikia tuomet, kai joje yra pateikiama visa svarbiausia ir dominanti klientus informacija. Naudokite įsimenančias ir jūsų verslą puikiai apibūdinančias frazes. Pasirinkite tinkamus raktinius žodžius, kurie leis Google reklamai pasiekti tik susidomėjusius žmones. 

Google reklamos biudžeto kontrolė

Google reklama išsiskiria iš kitų reklamos formų tuo, kad yra mokama ne už reklamos parodymus, o paspaudimus. Taip Google reklama tampa ne tik palyginus pigi, bet ir biudžetas yra išleidžiamas tikslingai. Kaip ir daugumoje platformų, Google reklamos biudžetą galima kontroliuoti. Nustatoma per diena išleidžiama maksimali suma reklamai pagal jūsų galimybes. Jeigu Google reklama yra sėkminga ir norite investuoti daugiau, biudžetą galima bet kada padidinti. Jeigu Google reklama neneša jokios naudos, ją galima sustabdyti, sumažinti jos biudžetą ar visiškai pašalinti. Pagal raktažodžių paklausą yra nustatoma vidutinė paspaudimo kainą, kurią galite matyti ieškodami raktažodžių ar kurdami Google reklamą. Kuo raktažodis populiaresnis, tuo paspaudimas yra brangesnis. 

Google reklama: ar tikrai verta investuoti?

Google reklama jau ne kartą yra įrodžiusi savo veiksmingumą. Jos dėka klientai sau tinkamas paslaugas ar prekes randa greičiau ir patogiau. Dėl to investavimas į Google reklamą yra naudingas visokio tipo verslams. Google reklama nėra brangi – mokama tik už paspaudimus. Tai reiškia, jog Google reklama nėra brangi, bet veiksminga. Kiekvieno paspaudimo kaina gali skirtis priklausomai nuo Google reklamos parinktų raktažodžių. Populiaresnių raktažodžių paspaudimai kainuoja brangiau, mažiau pasikartojantys yra pigesni. Paspaudimų kainos yra nustatomos pagal paieškos dažnumą per mėnesį. Google reklama turi daugybę specifinių nustatymų, todėl jos pasiekiamumas yra labai aukštas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *